WHM Hosting

WHM Hosting

WHM Hosting bilişim sektöründe; Web Hosting, Reseller, VDS, VPS, Server, Sanal Sunucu, Dedicated, Kiralık Sunucu çözümleri üretir.

Teknoloji ve internet kullanımının artmasıyla birlikte daha fazla yaygınlaşan web siteleri hepimizin sıkça ziyaret ettiği adresler olarak bilinmektedir. İnternet sitelerinin 7/24 aktif olabilmesini sağlayan Hosting Sunucuları ya da Barındırma hizmeti bu alanda hizmet veren ISS açıklaması İnternet Servis Sağlayıcı olarak bilinen firmalar tarafından oluşturulmakta ve Datacenter yani Veri Merkezi alanlarında bulunmaktadır. Veri Merkezi olan alanlar özel olarak biçimlendirilen, İklimlendirme, Jeneratör, Özel Güvenlik, Metro İnternet Bağlantısı gibi özelliklerin bulunduğu yerlerdir.

WHM Web Hosting

Bu alanlardaki Sunucu yani Bilgisayarlar özel yazılımlarla desteklenerek Web Hosting, Reseller, VDS, VPS, Dedicated, Sanal Sunucu, Cloud (Bulut) Sunucu, E-Mail Sunucusu, Radyo Hosting, Linux, Windows, IRC Hosting vb. seçenekleri ile oluşturularak kullanıma sunulur. Firmalar, Şirketler, Webmaster mesleğini yapanlar projelerini çalıştırmak için bu firmalardan hizmet almaktadır. Bu hizmeti sunan şirketler arasında kesintisiz hizmeti, modern hosting sunucuları ve uygun fiyatları ile ilk tercih edilen En İyi Hosting Firmaları arasında olan WHM Hosting her daim müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket ederek referanslarını sürekli olarak çoğaltmaktadır.

WHM Reseller Hosting

İnternetin ülkemizde kullanıma başladığı 12 Nisan 1993 tarihinden itibaren çalışmalarına başlayan, bu alandaki gelişmeleri sürekli takip eden, gerek firma personeli gerekse altyapısında gerekli güncellemeleri uygulayarak kendini geliştirmeyi sürdüren WHM Hosting firması Türkiye‘de faaliyet gösteren İnternet Servis Sağlayıcı işletmeler içerisinde kendini kanıtlayarak milyonlarca web sitesi ve projeye çözüm ortaklığı yapmaktadır. Bunun yanı sıra özel Hosting ve Sunucu seçenekleri sunan firma; Haber, Kurumsal Web Sitesi, Radyo, Oyun, WordPress, Opencart, ASP.NET, PHP, SEO, IRC gibi projeler için profesyonel ekibi ile çözümler sunan firma sektördeki yükselişini her geçen gün arttırmaktadır.

Türkiye’deki Hosting Şirketleri hakkında yapılan araştırmalarda öne çıkan ve hemen hemen her sektörde referansı bulunan ve kesintisiz hizmeti ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için sürekli yenilikler uygulayan WHM Hosting bu özelliği sayesinde ilk tercih edilen En İyi Hosting Firması olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Güvenilir bir Hosting Firması ile çalışmayı istiyorsanız Uzman Personeli, Son Teknoloji Hosting Sunucuları, Uygun Fiyatları ve 7/24 Aktif olan Teknik Destek ekibiyle hizmet sunan WHM Hosting firmasının web sitesini ziyaret ederek ihtiyacınız olan hizmetin siparişini verebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN