Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

BurHOST İnternet & Bilişim Hizmetleri
Amacımız : İnternet Çözümleri Üretmek
Sloganımız : ONLİNE ÇÖZÜM ORTAĞINIZ
2010 yılında Bursa‘da kurulmuş olan firmamız Bursa’da Alan Adı Domain Kayıt, Web Sitesi, Hosting, Web Tasarım, Online Video Sitesi, Sanal Mağaza, E-Ticaret Sitesi, Hazır Site, Web Hosting, Reseller Hosting, WordPress Hosting, Opencart Hosting, Joomla Hosting, E-ticaret Hosting, Sanal Mağaza Hosting, Kurumsal Hosting, Logo Tasarımı, Google Seo, Whois Sorgulama, Arama Motoru Optimizasyonu, Kurumsal Seo, gibi konularda hizmet vermektedir.

Gün geçtikçe hayatımızın bir parçası olmanın ötesine geçen ve deyim yerindeyse hayatımıza yön veren bir hal alan Teknoloji ve İnternet hakkında sizlere destek sunuyoruz.

Bursa‘nın en iyi web tasarım, SEO, arama motoru optimizasyonu, sosyal medya reklamcılığı firmaları, şirketleri arasında gösterilen Burhost alanında uzman eğitimli ve profesyonel personeliyle hizmet vermektedir. Bursa‘da güvenebileceğiniz ve sorunsuz olarak hizmet alabileceğiniz bir şirketle çalışmak istiyorsanız bizimle görüşebilirsiniz.

Amacımız siz müşterilerimize Kaliteli Sürekli ve Kesintisiz Hizmet sağlamak. Sunucularımızda barındırdığımız web sitelerinin güvenliği ve aynı zamanda yüksek performanslı olarak çalışması sizler kadar bizler içinde önemlidir.

Bu sebepten dolayı sunucularımızı seçerken Türkiye Lokasyon‘lu ve Kaliteli olmasına dikkat etmekteyiz. Türkiye’nin önde gelen Data Center’larıyla çalışmaktayız.