X
X

Reseller (Bayi) Hosting

AnasayfaYazılarReseller (Bayi) HostingReseller (Bayi) Hosting

Reseller (Bayi) Hosting web sitelerinin çoklu olarak çalıştırılabildiği ve özel olan web hosting paketlerine verilen genel isimdir.

Reseller (Bayi) Hosting Nedir ?

Reseller (Bayi) Hosting paketleri, belirlenen özelliklerle hazırlanan hosting paketlerinde web siteleri çoklu olarak çalıştırılabilmektedirler. Reseller kelime olarak Re-Seller yani tekrar satış anlamına gelmektedir. Reseller (Bayi) Hosting hizmetiyle birden fazla web sitesi olan, yada hosting satışı yapmak isteyen kullanıcılar web sitelerini tek bir kontrol paneli üzerinden, tanımladıkları bütün web sitelerinin trafik kontrolünü, alan kontrolünü, şifre değiştirme, yedek alma, hesap açma, hesap askıya alma gibi bir çok özelliklerin kontrol edilebilmesini sağlayabilmektedirler.

Reseller (Bayi Hosting) Paketleri Linux Reseller ve Windows olmak üzere iki çeşittir. Linux Reseller genellikle .php, mySQL veritabanı bağlantısında kullanılmaktadır ve Windows Reseller’e göre çok daha hızlıdır. Windows Reseller ise .asp, access veritabanı kullanmaktadır. Windows Reseller paketleri Linux’e göre Windows daha yavaş çalışmaktadır.

Web tasarımı, internet sitesi kurulumu ve benzeri sektörlerde amatör ya da profesyonel olarak hizmet sunuyorsanız, satın alacağınız Reseller (Bayi) Hosting hesabınız ile artık siz de müşterilerinize hosting hizmeti vermiş olursunuz ve her bir hosting paketi için ayrı ayrı seçenekler belirleyebilirsiniz. Reseller (Bayi) Hosting paketlerine örnek olarak, X firmasına 200 MB alan verebilirken Y firmasına 600 MB alan verebilirsiniz. Müşterilerinizin web sitesi istatistiklerine ve taleplerine göre, tüm ayarlamalar sizin kontrolünüzdedir. Bu seçenekler reseller hizmeti alacağınız firmanın size verdiği olanaklar ölçüsünde sınırlıdır.

Reseller (Bayi) Hosting paketlerinde özel name server oluşturabilme imkanı bulunmaktadır. Yani dileyen müşterilerimiz ns1.burhost.com , ns2.burhost.com şeklinde kendine ait namesever oluşturabilmektedirler. Reseller (Bayi) Hosting’lerde aylık yada yıllık ödeme ile hostinglere verilen gereksiz ücretlerin önüne geçilebilmektedir. Reseller Hosting paketlerinde tek panel ile komple yönetim sağlanabilirken, Reseller (Bayi) Hosting hizmetlerinde sınırsız mail, mysql ve hesap açabilme imkanı sunulmaktadır.

Reseller (Bayi) Hosting Özellikleri

Özel DNS oluşturma olanağı sağlar.
Farklı paket seçenekleri imkanı verir.
Müşteri talebine göre kontrol paneli kurabilirsiniz.
Tek panelden bütün siteleri yönetebilirsiniz.
Gereksiz ödemeleri kontrol altına almanızı sağlar..

Reseller (Bayi Hosting) paketlerinde 1’den fazla web sitesi çalıştırılabilmektedir. Reseller hizmeti alacağınız firmanın size belirlemiş olduğu seçenek ve özellikler çerçevesinde sizde müşterilerinize özel paket ve seçenekler sunabilirsiniz. Reseller Hosting’ler 1’den fazla web sitesine sahip olan kişi, yada firmaların maliyetleri düşürmek adına çokça başvurmuş oldukları bir hizmettir. Reseller (Bayi) Hosting hizmetinde firmalar her web sitesi için ayrı hosting almak yerine, bütün web sitelerini tek hosting paketi altında çalıştırılabilmektedir.

Reseller (Bayi Hosting) Hakkında Merak Edilenler

Reseller (Bayi Hosting) Verimlimidir ?

Tabiki, Reseller (Bayi Hosting) paketleri, bu hizmet için özel olarak hazırlanan sunucularla verilen bir hizmettir. Bu sunucular Reseller (Bayi Hosting) hizmeti sunmak isteyen firmalar için özel olarak tasarlanan ve yapılandırılan hosting sunucularıdır. Bu sunucuların haftalık, aylık, yıllık periyotlarda düzenli olarak bakımları uzman sunucu teknisyenleri tarafından gerçekleştirilmektedir.

Reseller (Bayi Hosting) Paketlerinde Hız & Performans nasıl belirlenir ?

Reseller (Bayi Hosting) paketlerinde hız ve performans gibi özellikler, hizmet alacağınız yada aldığınız firma ve sizin aranızda yapılan anlaşmaya bağlı olan bir etkendir. Tamamen size ve bütçenize bağlı olarak değişine hız ve performans gibi özellikleri kendiniz belirleyebilmektesiniz. Tabiki bütçenizi göz önünde bulundurarak.

Reseller (Bayi Hosting) hizmetini nereden almalıyım ?

Reseller (Bayi Hosting) hizmetini bu sektörde hizmet veren firmalardan referanslarını inceleyerek alabilirsiniz. Hosting sektörü bilindiği üzere çok geniş ve yüzlerce hatta binlerce firmanın bulunduğu bir sektördür. Hizmet alacağınız firmanın bu konuda tecrübeli, uzman ve hizmet verdiği firmaları incelemeli ve doğru firmayı seçmelisiniz.

Bursa’da Reseller (Bayi Hosting) hizmeti konusunda uzun yıllardır hizmet veren BurHOST, bir çok firma ve kuruluşa Reseller (Bayi Hosting) konusunda yardımcı olmaktadır.Sunucu Kiralama konusunda kendini kanıtlamış, gerekli belgelere sahip ve Türkiye’nin önde gelen DataCenter firmalarıylalarıyla çalışmaktayız. Web sitelerinizde kapalı kalma, yavaşlık bu ve benzeri sorunlarla karşı karşıya kalmak istemiyorsanız bizimle iletişime geçerek Reseller Hosting paketlerimiz ve fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Reseller (Bayi Hosting) Kampanyası

En Ucuz Fiyatı Biz Vermiyoruz!

Reseller (Bayi Hosting) hizmeti tamamen bütçeye bağlı olarak sağlanan bir hizmettir. Örnek vermek gerekirse, 100 kilometre hıza 3 saniyede çıkan bir arabayla 10 saniyede çıkan bir arabayı kıyaslayabilirsiniz. Araçların kısa sürede hızlanması ne kadar önemli ise, web sitelerinin hızlı açılması, resim, video ve benzeri dökümanların kullanıcılar tarafından kısa sürede (Download) indirilebilmesi ve e-mail gönderilerinizin hızlı olarak iletilebilmesi için Reseller (Bayi) Hosting hizmetine ihtiyaç duyarsınız.

Hızlı, kaliteli, veri kaybı yaşamayacağınız ve gönül rahatlığıyla web sitelerinizi çalıştırabileceğiniz bir Reseller (Bayi Hosting) paketi satın almak istiyorsanız, bütçenizde bu hizmet için ödenek ayırmalısınız. Düşük ücretlere alacağınız hizmetler ilerleyen zamanlarda başınızı ağrıtacak olan sorunlarla karşı karşıya kalmanıza sebep olacaktır.


Top