Reseller (Bayi Hosting) Nedir ?

Reseller (Bayi Hosting) Nedir ?

Reseller Hosting web sitelerinin çoklu olarak çalıştırılabildiği hosting paketlerine verilen isimdir. Belirlenen özelliklerle hazırlanan hosting paketlerinde web siteleri çoklu olarak çalıştırılabilmektedirler.

Reseller kelime olarak Re-Seller yani tekrar satış anlamına gelmektedir.

Reseller Hosting’ler birden fazla web sitesi olan, yada hosting satışı yapmak isteyen kullanıcılar web sitelerini tek bir kontrol panelinden, Trafik kontrolünü, alan kontrolünü, şifre değiştirme, yedek alma, hesap açma, hesap askıya alma gibi bir çok özelliklerin kontrol edilebilmesini sağlamaktadır.

Reseller (Bayi Hosting) Paketleri Linux ve Windows olmak üzere iki çeşittir. Linux Reseller genellikle .php, mySQL veritabanı bağlantısında kullanılmaktadır ve windows’a göre çok daha hızlıdır. Windows Reseller ise .asp, access veritabanı kullanmaktadır. Linux’e göre Windows daha yavaş çalışmaktadır.

Reseller hesabınız ile artık siz müşterilerinize hosting hizmeti vermiş olursunuz ve her bir hosting paketi için ayrı ayrı seçenekler belirleyebilirsiniz. Örnek olarak, x firmasına 200 MB alan verebilirken y firmasına 600 MB alan verebilirsiniz. Tüm ayarlamalar sizin kontrolünüzdedir. Bu seçenekler reseller hizmeti alacağınız firmanın size verdiği olanaklar ölçüsünde sınırlıdır.

Reseller Hosting’lerde özel name server oluşturabilme imkanı bulunmaktadır. Yani dileyen müşterilerimiz ns1.burhost.com , ns2.burhost.com şeklinde kendine ait namesever oluşturabilirler.

Reseller Hosting’lerde aylık yada yıllık ödeme ile hostinglere verilen gereksiz ücretlerin önüne geçilebilmektedir.

Tek panel ile komple yönetim sağlanabilmektedir.

Reseller Bayi Hosting, sınırsız mail, mysql ve hesap açabilme imkanı sağlamaktadır.

Reseller Hosting Özellikleri

  • Özel DNS oluşturma olanağı sağlar.
  • Farklı paket seçenekleri imkanı verir.
  • Müşteri talebine göre kontrol paneli kurabilirsiniz.
  • Tek panelden bütün siteleri yönetebilirsiniz.
  • Gereksiz ödemeleri kontrol altına almanızı sağlar..

Ürün Görselleri

Reseller (Bayi Hosting) paketlerinde 1’den fazla web sitesi çalıştırılabilmektedir. Reseller hizmeti alacağınız firmanın size belirlemiş olduğu seçenek ve özellikler çerçevesinde sizde müşterilerinize özel paket ve seçenekler sunabilirsiniz. Reseller Hosting’ler 1’den fazla web sitesine sahip olan kişi, yada firmaların maliyetleri düşürmek adına çokça başvurmuş oldukları bir hizmettir. Reseller Hosting hizmetinde firmalar her web sitesi için ayrı hosting almak yerine, bütün web sitelerini tek hosting paketi altında çalıştırmaktadırabilmektedirler.

Reseller (Bayi Hosting) Hakkında Merak Edilenler
Reseller (Bayi Hosting) verimlimidir ?
Tabiki, Reseller (Bayi Hosting) paketleri, bu hizmet için özel olarak hazırlanan sunucularla verilen bir hizmettir. Bu sunucular Reseller (Bayi Hosting) hizmeti sunmak isteyen firmalar için özel olarak tasarlanan ve yapılandırılan hosting sunucularıdır.
Hız & Performans nasıl belirlenir ?
Reseller (Bayi Hosting) paketlerinde hız ve performans gibi özellikler, hizmet alacağınız yada aldığınız firma ve sizin aranızda yapılan anlaşmaya bağlı olan bir etkendir. Tamamen size ve bütçenize bağlı olarak değişine hız ve performans gibi özellikleri kendiniz belirleyebilmektesiniz. Tabiki bütçenizi göz önünde bulundurarak.
Reseller (Bayi Hosting) hizmetini nereden almalıyım ?
Reseller (Bayi Hosting) hizmetini bu sektörde hizmet veren firmalardan referanslarını inceleyerek alabilirsiniz. Hosting sektörü bilindiği üzere çok geniş ve yüzlerce hatta binlerce firmanın bulunduğu bir sektördür. Hizmet alacağınız firmanın bu konuda tecrübeli, uzman ve hizmet verdiği firmaları incelemeli ve doğru firmayı seçmelisiniz.

Bursa’da Reseller (Bayi Hosting) konusunda uzun yıllardır hizmet veren Burhost, bir çok firma ve kuruluşa Reseller (Bayi Hosting) konusunda yardımcı olmaktadır. Türkiye’nin önde gelen Data Center’larıyla çalışmaktayız. Web sitelerinizde kapalı kalma, yavaşlık bu ve benzeri sorunlarla karşı karşıya kalmak istemiyorsanız bizimle iletişime geçerek Reseller (Bayi Hosting) paketlerimiz ve fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Reseller (Bayi Hosting) Kampanyası
En Ucuz Fiyatı Biz Vermiyoruz!
Reseller (Bayi Hosting) hizmeti tamamen bütçeye bağlı olarak sağlanan bir hizmettir. Örnek vermek gerekirse, 100 kilometre hıza 3 saniyede çıkan bir arabayla 10 saniyede çıkan bir arabayı kıyaslayabilirsiniz.

Hızlı, kaliteli, veri kaybı yaşamayacağınız ve gönül rahatlığıyla web sitelerinizi çalıştırabileceğiniz bir Reseller (Bayi Hosting) paketi satın almak istiyorsanız, bütçenizde bu hizmet için ödenek ayırmalısınız. Düşük ücretlere alacağınız hizmetler ilerleyen zamanlarda başınızı ağrıtacak olan sorunlarla karşı karşıya kalmanıza sebep olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN