X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Bursa Web Hosting

AnasayfaYazılarTanıtım YazılarıBursa Web Hosting

Bursa Hosting Firmaları Arasında BurHOST,  Bursa'da Web Hosting alanında SSD Disk Yapısına Sahip Sınırsız Web Hosting hizmetini kaliteli olarak sunmaktadır.

Bursa Web Hosting

Web Hosting, web sitelerinin, mobil uygulamaların içersinde bulunan içerik, döküman, belge, resim vb. materyallerin barındırılmış olduğu web hostingler, bu hizmet için özel olarak üretilen yüksek donanım özelliklerine ve üst düzey hızda internet altyapısına sahip 7/24 sürekli aktif olan bilgisayar sunucuları ve bu sunucularda çalışan yazılım ve bileşenler sayesinde kullanıcılara sunulmaktadır. Bir web sitesi açmak istiyorsanız öncelikle kullanıcıların erişim sağlayabileceği bir Alan Adı kaydetmelisiniz. Alan adı kaydı sonrasında açacağınız web sitesindeki ihtiyaçlarınıza göre bir hosting (Web Sitesi Barındırma) hizmeti satın almanız gerekmektedir.

Satın almış olduğunuz alan adınızda çalıştırmak istediğiniz web sitesi için yapmanız gereken ilk işlem bir hosting paketi satın almaktır. Alacağınız hosting hizmeti firmalar tarafından çeşitli seçeneklerle sunulmaktadır. Web sitenizde yada mobil uygulamanızda yayınlamak istediğiniz içeriklerin boyutu, ziyaretçi sayısı, e-mail trafiği alacağınız hosting hizmeti öncesinde belirlenmesi gereken unsurlardır. Web sitenizde barındıracağınız içeriklerin boyutlarına ve diğer unsurlara bağlı olarak yaşayacağınız kesintiler, gerek kullanıcıların web sitenize erişim sağlayamaması gerekse güven anlamında olumsuz etkilere sebep olacaktır. Bursa Hosting Firmaları konusunda gerek arama motorlarında yapılan araştırmalarda daima en üst sıralarda yer alan BurHOST, hosting hizmeti ihtiyalarınız için satın alma işlemi öncesinde müşteri temsilcilerimiz tarafından iletişim kurarak projeniz için en uygun hizmeti almanıza yardımcı olmaktadır.

İnternet sitelerinin dosyaları ve diğer materyallerin saklandığı ve barındırıldığı Web Hosting sunucuları, klasik bilgisayarlarımızın donanımsal ve yazılımsal olarak bir araya getirilmesi ve bu bilgisayarlara bağlı olan yüksek hızdaki internet bağlantıları sayesinde oluşturulmaktadır. Kullanıcılara kesintisiz ve hızlı olarak hizmet verme amacıyla oluşturulan Web Hosting Sunucuları, barındırılacak olan web sitesi, kişisel blog, e-ticaret sitesi, mobil uygulama gibi barındırılacak olan hizmetler göz önünde bulundurularak yapılandırılmaktadır. Web sitesi, e-ticaret sitesi ve mobil uygulama gibi kullanıcılara sunacağınız içeriklere erişimin hızlı ve kesintisiz olması almış olduğunuz hosting hizmetine bağlıdır.

Bursa Hosting Firmaları

Web sitesi yada mobil uygulamalarınızı çalıştırmak için satın alacağınız Web Hosting hizmeti öncesinde hizmet alacağınız firmanın bu konuda bilgi sahibi olmasına ve destek almak istediğinizde kısa sürede dönüş yapıyor olmasına dikkat etmelisiniz. Bilgisiz ve tamamen ticari amaçla hosting satışı yapan kişi/kişiler web sitelerinizde ve mobil uygulamalarınızda kesintiler yaşanmasına ve kullanıcıların erişmesi konusunda sorun yaşamanıza sebep olacaktır. İnternetin ülkemize geldiği yıllarda yurt dışından satın alınan Sunucu Kiralama ve Hosting hizmetlerinde bir çok web sitesi ve mobil uygulama sahibi yaşanan gerek teknik gerekse çeşitli nedenlerden ötürü veri kaybı yaşamıştır. Özetle, satın alacağınız Web Hosting hizmetinde belirli periyodlarda yedekleme yapıldığından emin olmalısınız. Aksi taktirde veri kaybı yaşarsınız.

Bursa Web Hosting Fiyatları

Bursa Web Hosting Fiyatları hakkında size en uygun fiyatların yanı sıra en kaliteli hosting çözümlerini sunan BurHOST, internet siteleriniz ve mobil uygulamalarınız için ihtiyacınız olan Bursa Hosting hizmetini profesyonel olarak sunmaktadır. Hizmet vermiş olduğu hosting sunucularında daima en kaliteli donanımları ve güncel yazılımları kullanan firmamız, web hosting çözümlerinde belirli periyodlarda yedekleme işlemi gerçekleştirmektedir. Bursa'nın En İyi Hosting Firmaları Şirketleri araştırmasında ilk tercih edilen firma olan BurHOST İnternet Hizmetleri, hosting hizmeti sonrasında da 7/24 teknik destek sağlamaktadır.

Web sitelerinin çalışması için gerekli olan Hosting konusunda 10 yıldan uzun süredir ihtiyaçlarınıza yönelik ve özelleştirilebilir Hosting Paketleri ve deneyimli teknik destek uzmanlarıyla hizmet sunan BurHOST, web siteleriniz için en uygun hosting hizmetini seçmeniz konusunda da yardımcı olmaktadır. Hosting hizmeti seçimi satın alma öncesinde dikkat etmeniz gereken bir işlemdir. Web siteniz için satın almış olduğunuz hosting hizmetinin yeterli gelmediği durumlarda kullanıcı paneliniz üzerinden anlık olarak farklı hosting paketlerine geçiş yapabilirsiniz. Türkiye'nin önde gelen Datacenter'larıyla çözüm ortaklığı anlaşmaları bulunan firmamız Bursa Web Hosting ihtiyaçlarınıza yönelik olarak size ve projelerinize yönelik olarak hızlı ve kalıcı çözümler üretmektedir. İnternet hizmetleri sektöründe uzun yıllardır bilgi ve tecrübeye sahip olan BurHOST, ihtiyacınız olan Web Hosting hizmetini alabileceğiniz firmadır.


Powered by WISECP
Top