Bursa Haber Portalı

Anasayfa » Referanslar » Bursa Haber Portalı

Türkiye’nin en büyük illeri arasında yer alan ve her geçen gün gerek Sanayi’leşmenin artması gerekse Nüfus Artışı ile Trafik Kazası, Toplumsal Olaylar, Siyaset, Bursaspor, Hava Durumu, Cinayet, Nöbetçi Eczane, İş İlanı, ve benzeri olayların yaşandığı Bursa’da, Bursa Haberleri konusunda internet yayıncılığı yapan Bursa Haber Portalı, site düzenlemesi ve seo çalışması konusunda bizi tercih eden firmalardan. Bursa’da internet haberciliği sektöründe faaliyet gösteren şirket, dünyanın en popüler ve en fazla rekabetin yaşandığı haber kelimesi kategorisinde Bursa Haber, Bursa Haberleri kelimesinde Google‘da Yükselme ve Arama Motoru Optimizasyonu hizmeti için yaklaşık olarak 3 yıldır hizmet verdiğimiz müşterilerimizdendir. Bursa Haber Siteleri arasında yıllardır doğru, dürüst, tarafsız habercilik anlayışıyla ilkesinden ödün vermeden yayın hayatını sürdüren Bursa Haber Portalı sitesi için yapmış olduğumuz Arama Motoru Optimizasyonu çalışmalarında Bursa Son Dakika Haberleri kelimesindeki çalışmamız da devam etmektedir.

İnternet Haberciliği; sadece haberlerin yayınlanmasıyla yapılabilecek bir iş olmamakla birlikte beraberinde yaratmış olduğu zorlukların başında, haberlerin düzenlenmesi için haber editörleri, ajans anlaşmaları, kaliteli ve kullanıcılara sorunsuz bir sunum gerçekleştirebilecek yazılım vb.. gibi daha bir çok maddi ve manevi gereksinimi oluşturmaktadır. Maddi anlamda oldukça büyük bir bütçeye sahip olunması gereken İnternet Haberciliği zaman, sabır ve tecrübenin yanı sıra uzman ekip ve ekipmanın gerktiği bir sektördür. Sıralamış olduğumuz gereksinimler tamamladığında en çok ziyaretçiyi çekmek için arama motorlarında bulunabilirlik adına gerçekleştirlmesi gereken işlemlere sıra gelmektedir. Bu oldukça zahmetli ve belirli ve sürekli olarak ödenmesi gereken bütçe ayrımları yapılmasını gereken işlemler zinciridir. Ayrılan bu bütçe site zamanla istenilen sıralamaya geldiğinde size geri dönüşü olacak bir planlama, çalışma ve süreklilik gerektirmektedir.

Bursa şehri, 3 Milyonluk nüfusuyla Türkiye’nin en büyük illerinden biri olması sebebiyle nerede, ne zaman ve nasıl bir olayla karşılaşılacağı belli olmayan bir şehirdir. Bu da şehirde yaşanan olay, kaza ve bu gibi şeylerin şehirde yaşayanların hızlı ve doğru olarak bilgilendirilmesi gereksinimini doğurmaktadır. Haber siteleri en fazla ziyaretçiye sahip olan ve yoğun trafik alan internet siteleridir. Ziyaretçi sayısı ve yoğun trafikle oldukça fazla bir yüke maruz kalan internet haber sitelerinin ziyaretçi çekebilmesi için yayın yapmış olduğu il, ilçe, bölgede yapılan arama motoru sorgularında üst sıralarda yer alması gerekmektedir.