0542 322 16 16
Dil Seçin
tr

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

BurHOST Logo

BurHOST İnternet Ve Bilişim Hizmetleri
Amacımız : İnternet Çözümleri Üretmek
Sloganımız : ONLİNE ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

2010 yılında Bursa‘da kurulmuş olan firmamız, Domain Tescil & Alan Adı Kayıt, Web Tasarım, Sanal Mağaza, E-Ticaret Sitesi, Hazır Site, Hosting, Web Hosting, Reseller Hosting, E-Mail Hosting, VDS, VPS, Kiralık Sunucu, Sunucu Barındırma, WordPress Hosting, Opencart Hosting, Joomla Hosting, E-ticaret Hosting, Sanal Mağaza Hosting, Kurumsal Hosting, Logo Tasarımı, SEO Hizmeti, Kurumsal SEO, Bireysel SEO ve Arama Motoru Optimizasyonu konularında hizmet vermektedir.

Misyonumuz

BurHOST olarak yüklenmiş olduğumuz misyonumuz, İnternet Hizmetleri sektöründe Bursa öncelikli olmak üzre Kaliteli Hizmet sunmak ve bu sayede Türkiye‘de tercih edilen firmalar arasında yer almak. Her geçen gün büyümekte olan Bursa şehrinde sektördeki boşluğu doldurmak amacıyla yola çıktık. Domain, Hosting, VDS, VPS, Sanal Sunucu, Kiralık Sunucu, Web Tasarım, E-Ticaret, SEO Hizmeti konularında çözümler sunuyoruz.

Vizyonumuz

Siz değerli müşterilerimize daima EN İYİ hizmeti UYGUN fiyatlarla sunarak Bursa‘da ilk Türkiye‘de öncelikli tercih edilen İnternet Hizmetleri şirketleri arasında yer almak.

Gün geçtikçe hayatımızın bir parçası olmanın ötesine geçen ve deyim yerindeyse hayatımıza yön veren bir hal alan Teknoloji ve İnternet hakkında sizlere destek sunuyoruz. Projelerinize profesyonel destek ve çözümler üreten firmamız, sunmuşolduğu hizmetlerin tamamında memnuniyetinizi sağlamaktadır.

Bursa‘nın En İyi İnternet Hizmeti firmaları ve şirketleri arasında olan BurHOST alanında uzman eğitimli ve profesyonel personeliyle hizmet vermektedir. Bursa‘da güvenebileceğiniz ve sorunsuz olarak hizmet alabileceğiniz bir firmayla çalışmak istiyorsanız bizimle görüşebilirsiniz.

Amacımız siz müşterilerimize Kaliteli Sürekli ve Kesintisiz Hizmet sağlamak. Sunucularımızda barındırdığımız web sitelerinin güvenliği ve aynı zamanda yüksek performanslı olarak çalışması sizler kadar bizler içinde önemlidir.

Bu sebepten dolayı sunucularımızı seçerken Türkiye Lokasyon‘lu ve Kaliteli olmasına dikkat etmekteyiz. Türkiye’nin önde gelen Data Center (Veri Merkezi) işletmeleri ile çözüm ortaklığı yapmaktayız.