X
X

Wordpress Hosting - Hızlı ve En Ucuz (WP) Hosting

AnasayfaYazılarTanıtım YazılarıWordpress Hosting - Hızlı ve En Ucu...

Wordpress Siteler İçin Özel Olarak Hazırlanan SSD Disk Yapısına Sahip Ucuz Hosting Paketlerimizle WP Siteleriniz Hızlı ve Güvende!

Wordpress Nedir ?

Wordpress, günümüzde internette yer alan web sitelerinin hemen hemen 3/1 i  tarafından kullanılan açık kaynak kodlu bir yazılımdır. İçerik yönetim yazılımı olarak ta adlandırılan Wordpress binlerce geliştirici tarafından desteklenmekle ve geliştirilmektedir. İnternette web sitesi ya da bloğunuz olmasını istiyorsanız Wordpress sizin için en basit yöntem olacaktır. Her türlü sektörde kullanılan binlerce ücretsiz tema özelliği bulunan Wordpress yazılımı tema seçeneklerinin yanı sıra ücretsiz eklentiler sayesinde de istediğiniz gibi şekillendirebileceğiniz bir yapıya sahiptir.

Wordpress Kullanımı

Kullanımı oldukça kolay olan Wordpress yazılımı, CMS sistemleri arasında en basit olmakla birlikte dakikalar içersinde kurulabilmesi ve kullanılmaya başlanabilme özelliğiyle de göz doldurmaktadır. Dünya genelinde büyük teknoloji şirketlerinin dahi kullanmış olduğu Wordpress web sitesi konusunda hiç bir bilgiye sahip olmasanız dahi kısa sürede kendi web sitenizi ya da kişisel bloğunuzu oluşturabileceğiniz bir sistemdir. Dünya üzerinde milyonlarca web sitesinin alt yapısında kullanılan Wordpress PHP ve MySQL üzerinde kurulu olmakla birlikte GPLv2 lisansına sahiptir. 2020 yılı itibariyle internetteki sitelerin % 38 gibi büyük bir kısmında kullanılan Wordpress Yazılımı her geçen gün geliştirilmekte ve daha fazla sitede kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra sitenizde çeşitli alanlarda yapmak istediğiniz değişiklikleri ve fonksiyonları da eklentiler aracılığıyla sağlayabileceğiniz Wordpress yazılımı, kolay kurulumu, basit kullanımı zengin tema çeşitleri ve esnek yapısıyla tüm Dünya'da en fazla kullanılan CMS arasında başı çekmektedir. 

Wordpress Kurulumu

Firmamızdan alacağınız Wordpress Hosting paketlerimiz sayesinde Wordpress sitenizi ya da kişisel bloğunuzu saniyeler içersinde kurabilir ve yayınlayabilirsiniz. Almış olduğunuz Wordpress Hosting hizmetini sunmuş olduğumuz hosting sunucuları Wordpress alt yapısı ve sağlıklı çalışması için özel olarak yapılandırılmaktadır. Hazırlamış olduğumuz Wordpress Hosting paketlerinde daima hız, sürekli ve kesintisiz performans, üst düzey günvenlik ve koruma en fazla önem verdiğimiz detaylardır. Daha önce hizmet aldığınız hosting firmasında barındıdrmış olduğunuz web sitelerinizi ücretsiz olarak taşımanın yanı sıra sitenizin en sağlıklı şekilde çalışması için gerekli düzenlemeler de uzmanlarımızca gerçekleştirilmektedir.

Wordpress Hosting Seçimi

Wordpress Hosting paketi seçimi öncesinde hosting uzmanlarımız web sitelerini inceleyerek siteleriniz için en uygun olan Wordpress Hosting Paketleri konusunda sizi bilgilendirerek en iyi seçimi yapmanıza yardımcı olacaktır. Wordpress Hosting seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli husus, web sitesi barındırma hizmeti alacağınız hosting sunucusunun özellikleri ve size ayrılan özelliklerdir. Size özel olarak atanan özellikler, disk alanı, trafik, PHP sürümü, MySQL sürümü ve benzeri unsurlardır. Bu özellikler web sitenizi ziyaret eden kullanıcıların ve e-mail alışverişinizin yoğunluğuna göre belirlenmektedir.

Wordpress Hosting Fiyatları

Wordpress Hosting Fiyatları web sitenizi oluşturan dosyaların boyutu, ziyaretçi yoğunluğu, e-mail trafiğiniz gibi verilerin incelenmesi sonucunda size tavsiye edeceğimiz hosting paketlerine göre değişkenlik göstermektedir. Wordpress Hosting hizmeti standart hosting fiyatlarına kıyasla biraz yüksek olmakla birlikte, bunun sebebi ise web sitelerinizin daha hızlı çalışabilmesi için gereklidir. Örnek vermek gerekirse bir hosting sunucusunda 10.000 web sitesi barındırılırken Wordpress Hosting sunucularında 5.000 web sitesinin barındırılmasıdır. Kısaca özetlemek gerekirse aracınızla şehir içi trafiğinde gitmek yerine otobanda ilerlemek olarak düşünebilirsiniz.

Wordpress Yardım

Aklınıza takılan her türlü konuda gerek teknik destek ekibimiz, gerek bilgi bankamız, gerekse internette her türlü yardım ve açıklamayı bulabileceğiniz Wordpress yazılımı, internette site ya da kişisel bloğunuzu dakikalar içerisnde oluşturabileceğiniz bir yazılımdır. Wordpress hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://tr.wordpress.org adresini ziyaret edebilirsiniz.


Top