X
X

Web Tasarım Nedir ?

AnasayfaYazılarWeb TasarımWeb Tasarım Nedir ?

Web Tasarımı Nedir ? Web Tasarımı Nasıl Yapılır ? Web Tasarım Fiyatları gibi sorularınızın cevabını Web Tasarım yazımızda bulabilirsiniz.

Web Tasarım, internet üzerinde yayınlanan tüm web sitelerinin geçtiği bir kodlama ve yazılım aşamasıdır. Web tasarım hizmeti bu konuda bilgi sahibi, deneyimli ve tecrübeli kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir. Son yıllarda oldukça fazla artan internet kullanımı gerek kişileri gerekse firma ve işletmeleri internet projeleri geliştirmeye ve ürün tanıtımı, satışı konularında çeşitli platformlar aramaya teşvik etmektedir.

Teknoloji konusunda her an farklı bir detay ya da gelişmeyle karşılaştığımız ve deyimyerindeyse takip edemediğimiz ölçüde gelişmelerle hayatımız adeta teknoloji ve internete teslim olmuş durumdadır. İnternet kullanımı ile birlikte artan web sitesi, mobil uygulama ve benzeri projeler Web Tasarım Uzmanları tarafından geliştirilmektedir. Uzmanlar tarafından geliştirilen web sitesi, mobil uygulama, oyun gibi unsurlar teknolojiye ayak uydurmak zorundadırlar. Gelişi güzel kodlanan ve yazılımlarla desteklenen web siteleri, uygulama, oyun ve diğer materyaller bir süre sonra kullanıcılara hitap edememekte ve kullanıcıları farklı alternatifler aramaya sevk etmektedir.

İnternete adım atacaksanız ve web tasarım hizmetine ihtiyacınız var ise, öncelikle hizmet alacağınız firmanın güvenilebliir olduğundan emin olmalısınız. Bunun yanı sıra web tasarım konusunda destek alacağınız kişi ya da firmanın daha önce gerçekleştirmiş olduğu projeleri incelemelisiniz.

Web Tasarım Nedir ?

Web Tasarım, herhangi bir web sitesinin hazırlanması ve yapılması aşamalarının geneline verilen isim olan Web Tasarım hizmeti, kişisel blog, kurumsal web sitesi, e-ticaret, blog ve benzeri projeleriniz için yapılan çalışmaların tamamına verilen isimdir. Web Tasarımı bu konuda uzman kodlama bilgisine sahip uzmanlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Web Tasarım işlemleri öncesinde projenizle ilgili fikir alışverişleri yapılır ve çeşitli örnekler sunulmakla birlikte istekleriniz ve bütçeniz doğrultusunda bir yol haritası belirlenir. Web Tasarımı hizmetinde en önemli detay, projenizden yani web sitenizden olan beklentinizdir. Günümüz şartlarına bakıldığında standart web sitelerinin sadece bilen kişiler tarafından ziyaret edildiği aşikardır. Özellikle gıda, giyim, teknoloji, ürün satış (e-ticaret) sitelerine ister istemez yöneltillmekte ve yönelmekteyiz.

İnternetin hayatımızın olmaz ise olmazları arasına girmesiyle birlikte sektöre yoğunlaşan ve her geçen gün kendisini ve uzmanlarını geliştiren BurHOST firması olarak, Bursa'da Web Tasarım konusunda 13 yıldır hizmet veriyoruz. Bursa ilinde bir çok kişisel ve kurumsal firmaya web tasarım hizmeti'ni sorunsuz ve profesyonel olarak gerçekleştirmekteyiz. Teknoloji ve internetin gelişmesiyle birlikte işletmelerin yanı sıra kişisel blog, kurumsal web sitesi, e-ticaret sitesi gibi projelerinizde Bursa Web Tasarım sektöründe deneyimli, tecrübeli, uzman personelimizle web sitelerinizi baştan aşağıya size özel olarak tasarlıyoruz.

İnternetin en çok kullanılan arama motorları olan Google, Yandex, Bing gibi dizinlerde yapılan sorgulamalarda yapılan Bursa Web Tasarım Firmaları kelimesinde popülerliğiyle ilk sıralarda kendine yer bulan BurHOST firmamız, Bursa ilinde Web Tasarım hizmetine ihtiyaç duyanların ilk tercih ettikleri Bursa Web Tasarım Şirketleri arasındadır.

Bursa'nın en iyi web tasarım firmaları arasında gerçekleştirmiş olduğu projelerle rakiplerimizin daima bir kaç adım öününde yer almaktayız. Projelerimize başlamadan önce inşa edeceğimiz web sitelerinin yer alacağı sektörlerde araştırmalar ve rakip sitelerin analizlerini yaparak projeyle alakalı olarak kendimize bir yol haritası oluşturuyoruz. Oluşturmuş olduğumuz yol haritası web sitenizin tamamen size özgün ve sektördeki rakiplerinizle rekabet edebilecek kalite ve yapıda olmasıyla birlikte şirket yada firmanızı en iyi şekilde temsil etmesini sağlamaktadır.

Bursa Web Tasarım hizmetini işinin ehli, eğitimli, tecrübeli ve deneyimli personelimiz eşliğinde tamamen hizmet verdiğiniz sektöre ve firmanıza özel olarak tasarlayan BurHOST, web sitelerinizi firmanızla bütünleştirmektedir. Web tasarımı tamamen yaratıcılık ve beceri isteyen bir meslek dalıdır. Firmaların kendilerini tanıtmalarını ve ziyaretçilerine, müşterilerine en iyi şekilde hitap edebilmesinin yanı sıra kolay kullanılabilen bir arayüze sahip olması gereken web siteleri gelen ziyaretçileri sitede tutarak hem aradıklarını bulmaları konusunda yardımcı olurken bir yandanda sitede vakit geçirmelerini sağlamalıdır.

Neden Web Sitesi Yaptırmalıyım ?

Web siteleri, firmanızın tanıtımını yapmanıza olanak sağlar, daha kot kullanıcıya ulaştırır, ürünlerinizi sergilemenize yardımcı olur, satış yapmanıza imkan tanır, kazancınızı arttırır.

Web Siteleri, günümüzde internette vakit geçiren kullanıcı sayısının hızlı bir şekilde artması ve insanların internet başında geçirdikleri süreler azımsanamayacak boyutlara ulaştığından dolayı firmalar için ciddi anlamda önemli bir tanıtım aracı olarak kullanılmaktadırlar.

Web Sitelerinde firmalar, ürünlerinin fiyat ve teknik özellik bilgilerini, resimlerini, videolarını yayınlayabiliyor, verdikleri hizmetler ile ilgili potansiyel müşterilerini bilgilendirebiliyor, kendilerini rahat bir şekilde tanıtabiliyor ve potansiyel müşterilerine çok hızlı ulaşabiliyorlar.

Web siteleri tanıtım aracı olarak kullanılmasının dışında bir diğer önemli artısı da firmalar için internet üzerinde online mağaza gibi işlev görebilirken, ürünlerinin tüm bilgilerini de buradan paylaşıp satış işlemlerini gerçekleştirebilmektedirler.

Hala bir Web Siteniz yoksa bizimle iletişime geçin sizin için en uygun siteye birlikte karar verelim.


Top