X
X

SEO Hosting

AnasayfaYazılarHostingSEO Hosting

SEO Hosting ve standart web hosting arasındaki başlıca farklardan biri SEO Hosting hizmetinde C-CLASS IP adreslerinin kullanılması ve sitelerinizin barındırılmış olduğu sunucularda binlerce web sitesi yerine sınırlı sayıda web sitesinin farklı IP adreslerinde barındırılmasıdır. Web sitelerinize uygulanan SEO çalışmalarında aynı IP adresinden verilen backlinkler Google, Yandex, Bing, Yaani vb arama motorları tarafından değer görmemektedir. SEO Hosting hizmetinde ise alacağınız backlinkler web site IP adreslerinin farklı olması sebebiyle değer kazanacaktır.

Özellikle SEO Danışmanları tarafından tercih ve tavsiye edilen SEO Hosting hizmeti, SEO Danışmanları'nın yapmış oldukları çalışmaların etkisini daha kısa sürede göstermesine ve daha etkili olmasına olanak sağlamaktadır. Hosting hizmeti sunan firmalar ve SEO Firmaları tarafında satılan SEO Hosting Paketleri yardımıyla web siteniz üzerinde yapılan SEO Çalışmaları sonrasında daha kaliteli sonuçlar yaratmaktadır.

Günümüzde hemen hemen her web sitesinin ihtiyacı olan SEO Hizmeti, web sitelerinin arama motorlarının algoritmalarına uygun olarak düzenlenmesine ve bu düzenlemelerle birlikte ziyaretçi sayısında da büyük ölçüde artış sağlamaktadır. Web sitelerinde belirlenen kelimelerde üst sıralarda yer almak için gerçekleştirilen SEO çalışmalarının yanı sıra en önemli unsurlardna olan SEO Hosting, web sitelerinin arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlamaktadır. Bunun sebebi ise sitenize yapılan SEO çalışmaları esnasında web sitenizin bulunmuş olduğu hosting sunucusunda barındırılan sitelerin kalitesi ve uygunluğudur. Sitenizin barındırılmış olduğu hosting sunucusunda bulunan illegal bir site sizin sitenize zarar vermekle birlikte, web sitenizin arama motorlarındaki güvenilirliğini de kaybetmesine sebep olacaktır.

Web sitelerinin Google'da belirlenen kelimelerde üst sıralarda yer alabilmesi için Backlink Hizmeti satın almalısınız. Backlink hizmeti satın alacağınız hosting sunucularında bulunan web sitelerinin kalitesinin önemi sizin siteniz için büyük ölçüde önem taşımaktadır. Alacağınız Backlink Hizmeti web sitenizi belirlenen kelimelerde üst sıralara taşırken sitenizin arama motorlarının web sitelerine vermiş oldukları puanlama algoritması olan Pagerank değerinde de büyük ölçüde artış sağlamasına yardımcı olacaktır.

Kısaca özetlemek gerekirse SEO Hosting web sitelerinizin arama motorların üst sıralarda yer alması konusunda en önemli unsurlardandır. Sitenizi arama motorlarında üst sıralara taşımak ve ziyaretçi sayınızı arttırmak için yapılacak çalışmalar öncesinde SEO Hosting hizmeti almadan önce dikkat etmeniz gereken en önemli unsur ise, hizmet alacağınız hosting firmasının sunmuş olduğu hizmet kalitesidir. SEO Hosting konusunda Türkiye genelinde bir çok web sitesine ve SEO Danışmanı'na hizmet veren BurHOST, SEO Hosting Hizmeti konusunda hiç çekinmeden hizmet alabileceğiniz firmadır.

SEO Hosting Fiyatları

SEO Hosting Fiyatları konusunda en belirleyici etken almış olduğunuz hosting hizmetinde size atanan IP sayısıdır. Türkiye'de SEO Hosting konusunda çok fazla firma bulunmamakla birlikte, SEO Hosting Fiyatları web sitenizden almak istediğiniz performansa göre değişmektedir. SEO Hosting Satan Firmalar konusunda yapılan araştırmalarda BurHOST İnternet Hizmetleri daima ilk tercih edilen şirketler arasında yer almaktadır.


Top