X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Radyo Hosting

AnasayfaYazılarTanıtım YazılarıRadyo Hosting

Radyo Hosting Nedir ?

SHOUTcast Radyo Hosting, internet ortamında istediğiniz müziği ya da mikrofon yardımıyla sesinizi size özel olarak tahsis edilen bir adres üzerinden kullanıcılara Sonic Panel, Winamp, SAM DJ ve benzeri radyo programları yardımıyla ulaştırabileceğiniz bir hizmettir. Radyo Hosting hizmetinde radyonuz 7/24 aktif olarak çalışmakla birlikte AUTO DJ özelliği sayesinde siz radyonuzun başında olmasanız bile oluşturmuş olduğunuz listeleri dinleyicilerinize ulaştırabilirsiniz. Radyo Hosting hizmetinde Bas Konuş Mikrofon özelliği standart olarak gelirken, hosting paketlerinizde dilediğiniz zaman değişiklikler yapabilirsiniz.

Radyo Hosting paketleri yardımıyla oluşturmuş olduğunuz radyonuzda dilediğiniz kadar DJ ekleyebilir, her birine farklı kullanıcı adı ve şifre belirleyebilirsiniz. SSL STREAM desteği bulunan paketlerimizde radyonuz Chrome, Firefox, Safari ve bütün web tarayıcılarda sorunsuz olarak çalışabilmektedir. Size özel atanan Türkçe Sonic Panel sayesinde radyonuzun bütün ayarlarını kendiniz yapabilirsiniz.

Radyo Hosting Özellikleri

Türkçe Sonic Panel
ShoutCast v2 Desteği
ShoutCast v1 Desteği
IceCast v2 Desteği

SSL Stream Desteği
AutoDJ ve Çalma Listeleri
Bas Konuş Mikrofon
Yaz Konuş

MP3/AAC Desteği
Albüm Resimleri
Radyo Relay Desteği
Gelişmiş Player Sayfaları

Jenerik/Jingle Desteği
Çoklu DJ Hesapları
Canlı DJ Widget
Gelişmiş Müzik Kütüphanesi

İnternetten Radyo Yayını Nasıl Dİnlenir ?

İnternetten radyo dinleyebilmek için Radyo Hosting hizmeti almış olduğunuz hosting firması tarafından Radyo Hosting Sunucuları üzerinde size özel hazırlanan yönetim panelinden gerekli ayarları yaptıktan sonra, radyo yayını yaptığınız adresi dilerseniz dinleyicilerinizle doğrudan paylaşabilir dilerseniz web sitenize bir player ekleyerek sitenize giriş yapan kullanıcılarla paylaşarak dinlemelerini sağlayabilirsiniz.

Radyo Hosting Paketleri Nasıl Oluşturulur ?

Radyo Hosting, internet üzerinde yayın yapmış olduğunuz esnada dinleyici sayınıza göre hesaplanan bir hizmettir. Radyo hizmeti sunan kişi ve işletmelerin dinleyici sayılarına göre oluşturulan Radyo Hosting Paketleri dinleyici sayısı arttığında kısa süre içersinde arttırılabilmektedir. Dinleyici sayısı arttırma işlemleri sırasında radyonuzda her hangi bir kesinti yada duraksama olmazken, hem siz hem de dinleyicileriniz bu işlemlerden etkilenmez.

Radyo Hosting Paketleri minimum 50 dinleyici sayısıyla oluşturulurken, taleplerinize göre bu sayı binlere hatta onbinlere çıkartılabilmektedir. Satın almış olduğunuz Radyo Hosting hizmetini kullanırken paketinizde belirlenen dinleyici sayısına ulaşıldığında diğer dinleyiciler yayınlarınızı dinleyemezler. Bu durumda dinleyici sayınızı arttırmak için bir üst pakete geçiş yapmanız gerekmektedir. Sizde internet üzerinden yayın yapabileceğiniz bir radyo sitesi açmak istiyorsanız, Radyo Hosting hizmeti sunan BurHOST, kesintisiz olarak Radyo Hosting çözümleriyle size yardımcı olacaktır.

Radyo Hosting Fiyatları

Radyo Hosting Fiyatları, genellikle hazır olarak satılan paketlerden oluşmakla birlikte, almak istediğiniz hizmetin yapılandırılmasına göre belirlenmektedir. Standart olarak hazırlanan Radyo Hosting Paketleri genel olarak ele alındığında genellikle yeterli olmaktadır. Ekstra hizmet almak istediğinizde işlemler kısa süre içersinde gerçekleştirilebilmektedir. Radyo Hosting Fiyatları konusunda bilgi sahibi olmak iletişim sayfamız üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.


Powered by WISECP
Top