X
X

İptal & İade Koşulları

Anasayfaİptal & İade Koşulları

İptal & İade Koşulları

1 : İptal & İade koşulları nelerdir ?

https://www.burhost.com sayfasından satın aldığınız hizmetlerin ( Alan Adı Tescili, SSL Sertifikası, Lisanslama Hizmetleri ve Sunucu Kiralama ) hizmetleri hariç tüm hizmetlerimizin 7 gün içersinde sorgusuz olarak %100 geri iade ödeme garantisi bulunmaktadır. Alan adı tescil işlemleri otomatik olarak ICANN ve METU tarafından yapıldığı için iade söz konusu değildir.

2 : Garanti koşulları nelerdir ?

Kullanım sözleşmemizde, sunmuş olduğumuz ve ürünlerimiz hakkında garanti koşulları ve yasal yükümlülükler detaylı olarak anlatılmıştır. Hizmet ve Kullanım Sözleşmesi sayfamıza ulaşmak için tıklayınız.

3 : İptal & İade koşullarınız nelerdir ?

Ürünlerimizin satışını gerçekleştirdiğimiz https://www.burhost.com sayfasından aldığınız hizmetlerin iptali için kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme giriş yapıp, ürün ve servislerim kısmından hizmetinizin iptali ile ilgili taleplerinizi online olarak iletebilirsiniz. İptal işlemleri sonrasında bir sonraki ay hesabınız için fatura oluşturulmayacaktır. Web Hosting, Kiralık Sunucu, VPS ve VDS ürünlerde ödeme tarihinden 7 gün öncesinde iptal talebi oluşturmanız gerekmektedir.

4 : Kurulum aşamalarında (teslimat) ne kadar sürer ?

Kredi kartı ile yapılan ödemelerde Alan Adı (Domain) Tescili, SSL Sertifikası, Web hosting gibi işlemler anında otomatik olarak gerçekleştirilmektedir. Bunun yanı sıra Sunucu, Co-location, VPS ve VDS hizmetlerinde kurulum en erken 2  en geç 48 saat içinde gerçekleştirilmektedir. Ödemenizi banka havalesi ile gerçekleştiriyorsanız havale kısmına fatura numaranızı yazmanız işlemleri hızlandıracak ve kurulum süresini mümkün olan en kısa süreye indirecektir.


Top