X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Tanıtım Yazısı Paketleri

AnasayfaSEOTanıtım Yazısı Paketleri

Tanıtım Yazısı Paketleri

Profesyeonel ve Etkili Tanıtım Yazısı Paketlerimizle, Web Sitelerinizin Tanıtımını Yapabilir, Daha Fazla Kitleye Ulaşabilirsiniz!

Ürün Adı Site Yaşı Google Index Domain Authority (DA) Page Authority (PA) Alexa Fiyat
SİTE 1 6 47.500 13 32 1.561.321

$5.26
(Tek Sefer)

SATIN AL
SİTE 2 10 750.000 24 26 1.250.000

$7.91
(Tek Sefer)

SATIN AL
SİTE 3 12 1.254.860 38 42 4520

$10.57
(Tek Sefer)

SATIN AL
SİTE 4 14 1.450.259 52 48 3569

$15.88
(Tek Sefer)

SATIN AL

Site Analizi!

Sitelerinizin Google ve diğer arama motorlarındaki değer analizini yaparak, tespit ettiğimiz hata ve eksikler konusunda rapor oluşturuyoruz.

Rakip Site Analizi!

Sektördeki rakiplerinizin web siteleri için gerçekleştirmiş oldukarı Tanıtım Yazısı çalışmalarını inceleyerek ihtiyacınız olan Tanıtım Yazısı kriterlerini belirliyoruz.

Güncel Makaleler!

Tanıtım Yazısı Paketleri hizmetimizde güncel makaleleri en etkili tanıtım yazısı tekniklerini kullanarak web siteniz için istediğiniz kelimelerle özel olarak hazırlıyoruz.

Rakiplerinizin Önüne Geçiriyoruz!

Hazırladığımız Tanıtım Yazısı Paketleri sayesinde web sitelerinizin Google ve diğer arama motorlarında sektördeki rakip web sitelerinin üzerinde olmasını sağlıyoruz.


Sıkça Sorulan Sorular

Tanıtım Yazısı Nedir ?

Tanıtım Yazısı, (Advertorial Metin) olarakta bilinen web sitenizin ya da ürününüzün tanıtımını, reklamını yapmak amacıyla sunduğunuz hizmet veya sattığınız ürünlerle ilgili olan anahtar kelimelere dayalı olarak hazırlanan makalelerdir. (SEO) Arama Motoru Optimizasyonu çalışmalarında uygulanan en önemli işlemlerden olan tanıtım yazıları hazırlanırken dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Bu hususların başında tanıtım yazılarının bilinçli olarak hazırlanması ve doğru sitelerde yayınlanmasıdır. Bilinçsiz hazırlanan ve alakasız web sitelerinde yayınlanan Tanıtım Yazıları siteniz için olumsuz sonuçlar doğuracaktır.

Tanıtım Yazısı Ne İşe Yarar ?

Tanıtım Yazısı, web sitelerinin Google, Yaani, Bing, Yandex gibi arama motorlarında belirlenen ve SEO Çalışması gerçekleştirilen kelimeler için yapılan sorguları sonuçlarında üst sıralarda yer almasını sağlamaktadır. Tanıtım Yazıları günümüzde hemen hemen tüm web sitelerinin ihtiyacı olan bir çalışma olmakla birlikte, doğru strateji ve uzman kişiler tarafından hazırlandığında web sitelerindeki ziyaretçi oranında büyük ölçüde artışa olanak sağlamaktadır. Tanıtım Yazıları özellikle rekabetli sektörlerde gerçekleştirilen SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmalarında en etkili yöntemler arasında yer almaktadır.

Tanıtım Yazısı Nasıl Yazılır ?

Tanıtım Yazısı, bu konuda bilgi sahibi olan kişilerce gerçekleştirilen bir işlemdir. Uzaktan bakıldığında gelişi güzel olarak yazılmış bir makaleyi andıran Tanıtım Yazıları aslında firma/hizmet/ürün ve benzeri konularda detaylı, kullanıcıların arama sorgularına uygun olarak hazırlanmaktadır. Tanıtım yazılarını hazırlarken en fazla dikkat edilmesi gereken hususların başında arama motorlarının algortimalarına uygun, anlaşılabilir olması, kullanıcı aramalarında kolay bulunabilir ve doğru kelimelerin doğru yerlerde kullanılması gelmektedir.

Tanıtım Yazısı Faydaları

SEO Paketleri dahilinde en önemli unsurlardan olan ve web sitelerinizin Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında ön plana çıkarak fark edilebilir olmasına yardımcı olan SEO Çalışması uygulamalarında en fazla dikkat edilmesi gereken hususların başında gelen Tanıtım Yazısı uygulamaları web sitelerinin içeriği hakkında bilgilerin sunulduğu makalelerdir. Tanıtım yazıları bu konuda tecrübe sahibi kişiler tarafından gerçekleştirilmelidir. Gelişi güzel hazırlanacak olan içerikler bir fayda sağlamayacağı gibi sitelerinizde gereksiz yer kaplayacaktır. Tanıtım yazıları özenle hazırlanmalı ve belirlenen anahtar kelimeler doğru yerlerde kullanılmalıdır.

Tanıtım Yazısı Paketleri

Tanıtım Yazısı Paketleri sektörde bu hizmeti sunan BurHOST vb. Güvenilir Tanıtım Yazısı Firmaları tarafından çeşitli özellikler dahilinde hazırlanmaktadır. Sektörlere göre hazırlanan Tanıtım Yazısı Paketleri içersinde web sitenize uygun ve hizmet sunduğunuz sektöre uygun olmayan paketlerde taleplerinize göre değişiklikler yapılabilmekte, size özel paketlerde hazırlanabilmektedir. İnternette en fazla ihtiyaç duyulan SEO Uygulamaları arasında yer alan ve SEO Çalışması aşamalarının en önemli işlemlerinden olan Tanıtım Yazısı Çalışmaları sonrasında web sitelerinizdeki artış Tanıtım Yazısı Paketleri için ödediğiniz ücretleri kısa sürede telafi etmenizi sağlayacaktır.

Tanıtım Yazısı Fiyatları

Tanıtım Yazısı Fiyatları belirlenirken Tanıtım Yazısı Paketleri içersinde bulunan özelliklere göre değerlendirilmektedir. Tanıtım Yazısı Hizmeti sunan firmalar tarafından özel olarak hazırlanan Tanıtım Yazısı Paketleri ile web sitelerinizin ziyaretçi sayısı ve ürün satış rakamlarınız büyük ölçüde artacaktır. Tanıtım Yazısı Fiyatları araştırması yaparken hizmet alacağınız firmanın bu konudaki tecrübesi ve sektör geçmişi gibi daha önemli detayları gözden kaçırmamalısınız.

Powered by WISECP
Top