X
X

Sosyal Medya Tanıtım Paketleri

AnasayfaSEOSosyal Medya Tanıtım Paketleri

Sosyal Medya Tanıtım Paketleri

Sosyal Medya Tanıtım Hizmetimizle, Web Sitelerinizi ve Ürünlerinizi Daha Fazla Kişiye Ulaştırabilirsiniz!

Sitelerinizin Analizini Yapıyoruz!

Web Sitelerinizin Google ve diğer arama motorlarındaki değer analizlerini gerçekleştiriyoruz.

Rakip Sitelerin Analizini Yapıyoruz!

Rakip web sitelerinin yapmış oldukları SEO çalışmaları ve uygulamalarını inceleyerek ihtiyacınız SEO hizmetini belirliyoruz.

Güncel SEO Uygulamaları Yapıyoruz!

SEO uygulamalarında arama motoru algoritmalarının son güncellemelerine göre uygun ve etkili işlemler gerçekleştiriyoruz.

Sitelerinizi Üst Sıralara Taşıyoruz!

Web Sitelerinizi Google ve diğer arama motorlarında ilk sayfalarda üst sıralara taşıyoruz.


Sıkça Sorulan Sorular

SEO Nedir?

SEO Hizmeti Nedir ? SEO, İngilizce olarak “Search Engine Optimization” kelimelerinin kısaltılmış hali olmakla birlikte, Türkçe anlamı “Arama Motoru Optimizasyonu” olarak bilinmektedir. SEO Uygulamaları, web sitelerinin arama motorlarında daha kolay bulunması için optimize edilmesine ve belirlenen kelimelerde üst sıralarda yer alması için yapılan çalışmaları kapsamaktadır. SEO Hizmeti işlemlerinde web siteleri kullanıcıların yapmış oldukları aramalarda doğru bilgilere ulaşmalarını hedef almaktadır. SEO çeşitleri Bireysel/Kurumsal/Local olarak 3 bölüme ayrılmaktadır. SEO Hizmeti kriterleri Site İçi SEO - Site Dışı SEO olarak belirtilir. Site içi SEO uygulamaları web sitelerinin yapısında gerçekleştirilirken, Site Dışı SEO uygulamaları web sitelerinin dışarıdan almış olduğu yönlendirmeler, reklam ve benzeri çalışmalardır. SEO kelimesini Türkçe’ye çevirdiğimizde “Arama Motoru Optimizasyonu” ve “Arama Motoru Optimizasyonu Yapan Kişi” anlamları olarak ele alınan SEO Hizmeti aşamalarında Amaç; çeşitli yöntemler kullanarak Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında web sitenizin arama sonuçlarında üst sıralarda çıkmasını sağlamaktır. Arama motorlarında ilk sayfada ve üst sıralarda yer almak web sitenize giriş yapan kullanıcı sayısını arttırmakta ve daha fazla kazanç elde etmenize yardımcı olur. SEO Hizmeti, Bireysel/Kurumsal/Local olarak sağlanabilirken, Bireysel ve Kurumsal SEO Hizmeti olarak sınıflandırılmaktadır. Bireysel SEO Hizmeti, SEO çalışması yapılan sitenin marka bilincinin oluşturulmasını ve itibar kazanmasını sağlamayı gerektirirken, Kurumsal SEO Hizmeti uygulamalarında ise arama sorgularında ön sıralarda yer almak, mobil ziyaretçilerin arttırılması, genel web site trafiğinin arttırılması, ziyaretçilerin zaman içersinde müşteriye dönüşmesini sağlamak ve web sitesinin güvenilirliği kriterleri göz önünde bulundurulur.

Bireysel SEO Nedir ?

Bireysel SEO Hizmeti, internette kişisel blog ve benzeri web siteleri için tercih edilen bir hizmettir. Bireysel SEO uygulamaları web sitelerinin Google, Yaani, Yandex, Bing ve benzeri arama motorlarında üst sıralarda yer alarak daha fazla ziyaretçiye ulaşılmasını hedef almaktadır. Bireysel SEO hizmetinde uygulanan çalışmalarda sektörde aynı hizmeti veren firmaların yaptıkları SEO çalışmaları incelenerek, web sitenizde uygulanması gereken teknikler belirlenerek ihtiyacınız olan çalışmalar uygulanır.

Kurumsal SEO Nedir ?

Kurumsal SEO Hizmeti, kurumsal firmalara ait web sitelerinin Google, Yaani, Yandex, Bing ve benzeri arama motorlarında kullanıcıların yapmış oldukları aramalarda üst sıralarda yer almasını sağlayan çalışmaları kapsayan uygulamaların tamamına verilen isimdir. Kurumsal SEO çalışmalarında öncelik firmanın kurumsallığı ve marka değerinin göz önünde bulundurulması olmasından dolayı, web sitesi rakip siteler baz alındığında daima daha fazla göze çarpacaktır. Kurumsla SEO Hizmeti öncesinde işlemlerin uygulanacağı web sitesi deyim yerindeyse tepeden tırnağa kontrol edilerek firmanın SEO çalışmalarından beklentileri göz önünde bulundurulur.

Local (Yerel) SEO Nedir ?

Local (Yerel) SEO, İngilizce açılımı (Local Search Engine Optimization) olmakla birlikte, Türkçe'si Yerel SEO olarak bilinmektedir. Local (Yerel) SEO hizmetinde amaç, kullanıcıların arama motorlarında yapmış oldukları aramalarda hastane, okul, dişçi, taksi durağı, doktor, anaokulu ve benzeri sonuçlarda kendilerine en yakın sonuçlarla karşılaşmalarını sağlamaktır.

SEO Nasıl Yapılır ?

SEO, internet ortamında yayınlanan ve son yıllarda bireysel, kurumsal, e-ticaret, haber, oyun, video, evden eve nakliyat, bitkisel ürün, domain, hosting, SEO hizmeti gibi hemen hemen tüm web sitelerinin ihtiyaç duyduğu hizmetlerin başında gelmektedir. SEO, oldukça fazla detaylı ve bunun yanı sıra bir hayli zahmetli işlemlerin ardından cevap alabileceğiniz işlemlerdir. SEO Hizmeti işlemlerinde web sitesinin en ince detayından tutun da hizmet vermiş olduğunuz sektördeki rakiplerinizin web sitelerine ve yapmış oldukları çalışmalara kadar incelenmesi gereken ve bu bilgiler doğrultusunda bir yol haritası izlenmesi gereken işlemlerden oluşmaktadır.

Neden SEO hizmeti almalısınız ?

SEO Hizmeti, internet üzerinde hizmet veren Google, Yandex, Bing vb. arama motorlarında kullanıcıların yaptıkları aramalarda web sitelerinizin üst ve ilk sıralarda yer almasını sağlayan bir hizmettir. SEO Hizmeti alan ve almayan iki web sitesinin arasındaki farkı kısaca özetlemek gerekirse, SEO Çalışması yapılan bir web sitesini ziyaret eden kullanıcı sayısı ve SEO Çalışması yapılmayan bir web sitesini ziyaret eden kullanıcı sayısı arasında % 50 oranında fark bulunmaktadır. SEO Çalışması yapılan web sitelerindeki kullanıcı sayısı artışı firmaların ürün satışının artmasına ve daha çok maddi kazanç elde edilmesine olanak sağlamaktadır. SEO Fiyatları ilk bakıldığında yüksek gibi görünsede, SEO Çalışması sonrasında elde edilecek kazançlar göz önünde bulundurulduğunda SEO Hizmeti için ödeyeceğiniz ücret deyim yerindeyse devede kulak misali olacaktır.

SEO çalışmalarının etkisini ne zaman görebiliriz ?

Aslında bu sitenizin durumuna göre, potansiyeline göre değişmekte. Eğer web siteniz hali hazırda yoğun ziyaret edilen bir web sitesi ise çalışmalarımızın meyvesini hemen görebilirsiniz. Bu tarz büyük web sitelerinde sadece on-page seo (sayfa içi) düzenlemeleri bile yapmak fark yaratmaktadır. Fakat kelime bazlı yükseliş ise asıl konu, 1 Hafta ile 3 Hafta arasında bu süre değişebilmektedir.

SEO çalışmalarınız herhangi bir risk içermekte mi ?

Kesinlikle hayır. Seo çalışmalarını son derece doğal şekillerde gerçekleştiriyoruz. SEO Uygulaması işlemlerinde herhangi bir program ya da web sitenize zarar verecek materyaller kullanmıyoruz. SEO çalışmalarımızın tümünün odağında kullanıcı bulunduğundan ve site kalitesini arttırmaya yönelik hedeflerimizden ötürü bugüne kadar hiçbir müşterimize kötü bir sonuç yaşatmıyoruz.

Web sitemiz ne kadar sürede ilk sayfaya çıkar ?

Bu sorunun ne yazık ki tam bir cevabı yok, fakat bugüne kadar yaptığımız çalışmalar göstermekte ki; genel olarak ilk sayfada iyi bir yerlere gelebilmek 1 AY ile 3 AY arasında sürmektedir. Unutulmamalı ki, arama motorları kişi/kişiler/firma/kurum/kuruluş vb. anlamda hiç kimseyi gözetmemektedir. Arama motorları ilk sayfada yer alan sitelerin kodlama, arayüz kullanımı, faydalı içerik gibi materyalleri göz önünde bulundurmaktadır.

Rakiplerimiz için çalışma durumunuz var mı ?

Hiçbir şekilde aynı sektörden 2 farklı firma için çalışma gerçekleştirmeyiz. Bu konudaki hassaslığımızı yıllardır koruduk ve korumaya devam ediyoruz. Aynı sektörde 2 firmaya SEO Hizmeti sunmak, tamamen maddi kazanç amacıyla gerçekleştirilir. Biz daima sunmuş olduğumuz hizmetin arkasında durmakta ve aldığımız ücretin hakkını vermek için elimizden gelenin ''EN İYİSİNİ'' yapmaya çalışıyoruz.

Ne kadar sürede ilk sayfada yer alacağım?

İlk sayfaya çıkma süresi kelime ve seo hizmeti istediğiniz siteye göre değişiklik göstermektedir. Şu ana kadar Uzman Seo olarak yaptığımız Google Optimizasyon çalışmalarının başarıya ulaşması 5 gün ile 4 ay arasında değişiklik göstermiştir. BurHOST olarak her müşterimizle 6 ay içerisinde ilk sayfaya çıkarılmaması durumunda ücretin tamamı geri ödenecektir şeklinde sözleşme yapılmaktadır. SEO Hizmeti veren hiç bir kişi/firma ne kadar sürede ilk sayfada ve sürekli olarak ilk sırada yer alacağınız konusunda size zaman yada garanti veremez. Bu ve benzeri konularda garanti verdiklerini belirten kişi yada firmalardan kesinlikle uzak durmalısınız.

Google aramalarında sponsor üst ve sağ tarafdaki alanlarda mı çıkacağız.

Hayır, Google’da sağ ve üst kısımda yer alan Sponsor Bağlantı olarak yer alan alanlar Google Adwords reklamlarıdır. O alanda reklam vererek ilk sayfada yer alabilirsiniz. Fakat bunun için sürekli olarak reklam bütçesi ayrılmalıdır. Seo danışmanlığı ise web sitenizin Google’da sol kısımda yer alan organik arama sonuçları arasında sitenizin ilk sayfaya yükseltilmesidir.

Top