X
X

Sunucu Kiralama Çözümleri

AnasayfaSunucu Kiralama Çözümleri

Sunucu Kiralama Çözümleri

Tam donanımlı, her bütçeye uygun, multi lokasyon Kiralık sunucu paketlerimiz

Giriş Seviyesi Sunucular Fiyat / Performans Sunucuları Fiziksel Sunucular (Dedicated) Bulut (CLOUD) Sunucu
# Model
İşlemci

Ram

Disk

Trafik

Raid

Lokasyon

Fiyat
0 VPS-TR-1
VCPU XEON 512 MB 1 X 20 GB SSD 100 MBit / 500 GB RAID 0 Türkiye

41,90 ₺
(Aylık)

SATIN AL
1 VPS-TR-2
VCPU XEON 1 GB 1 X 30 GB SSD 100 MBit / 1000 GB RAID 0 Türkiye

65,90 ₺
(Aylık)

SATIN AL
2 VPS-TR-3
VCPU XEON 2 GB 1 X 40 GB SSD 100 MBit / 2000 GB RAID 0 Türkiye

107,90 ₺
(Aylık)

SATIN AL
3 VDS-TR-1
VCPU XEON 2 GB 1 x 50 GB SATA 1Gbps / 200Mbps RAID 0 Türkiye

175 ₺
(Aylık)

SATIN AL
4 VDS-TR-2
VCPU XEON 3 GB 1 x 100 GB SATA 1Gbps / 200Mbps RAID 0 Türkiye

245 ₺
(Aylık)

SATIN AL

Sitelerinizi Ücretsiz Taşıyoruz!

cPanel'den > cPanel'e tüm sunucu ve hosting siparişlerinizde web sitelerinizi en kısa sürede ücretsiz olarak, veri kaybı yaşamadan sorunsuz şekilde taşıyoruz.

Uzman Olmanız Gerekmez!

VPS/VDS, Sanal, Fiziksel ve Cloud ( Bulut) Sunucu yönetimi ve güvenliği için uzman olmanız gerekmiyor. Alanında tecrübeli ve uzman ekibimiz sayesinde sunucularınız emin ellerdedir.

Full Performans ve Tam Donanım

VPS/VDS, Sanal, Fiziksel ve Cloud ( Bulut) gibi tüm sunucularımız modern trendlere uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik donanım ve yazılımlarla sürekli olarak güncel tutulmakta ve sizlere sunulmaktadır.

Sorunsuz ve Güvenli!

Sunucularımızda, bilinen tüm optimizasyon ve güvenlik tedbirleri uygulanmakta olup, herhangi bir olumsuz durum yaşanmaması için gerekli tedbirler alınmaktadır. Üstelik Linux/Windows seçeneğiyle!

Sıkça Sorulan Sorular

Sunucu Nedir, Ne İşe Yarar ?

Sunucu (Server), internet üzerinde bulunan web sitesi, mobil uygulama, yazılım, program, online oyun, makale, resim, video vb. materyallerin barındırıldığı, 7/24 ulaşılabilir olacak şekilde dizayn edilmiş ve yüksek özelliklere sahip bilgisayarlardır. Sunucu'lar hızlı internet bağlantısına sahip, yüksek güvenlikli, özel soğutma sistemi ve elektrik kesintilerine karşı jeneratör ile desteklenen Veri Merkezi alanlarında bulunmaktadır. Sunucu'lar özellikle web sitelerini oluşturan içeriklerin içeriklerinin depolandığı ve kullanıcıların sürekli olarak ulaşabildikleri Web Sunucu'ları olarak daha yaygın kullanılmaktadır.

Sunucu Nasıl Çalışır ?

Sunucu (Server) standart bir bilgisayarla kıyaslandığında daha fazla özelliğe, daha hızlı internet bağlantısına, yüksek disk alanına, ram, cpu özelliğine sahiptirler. Sunucu'lar web sitelerinin içeriklerine sürekli olarak hızlı ve kesintisiz olarak erişilmesine, bunu sağlarken de, binlerce hatta milyonlarca kullanıcıya aynı anda sunabilmektedirler. İnternet kullanıcılarının sunucu'larda barındırılan web sitelerine, mobil uygulamalara, online oyunlara, programlara vb. içeriklere erişebilmesi için her sunucu'nun kendine ait 93.89.17.225 benzei bir IP adresine sahip olması gerekmektedir.

Sunucu Çeşitleri

Sunucu (Server) Çeşitleri, Dosya (File Server) Veritabanı (Database Server) Web Sunucusu (Web Server) DNS Sunucusu (DNS Server) Uygulama Sunucusu E-Posta Sunucusu (Mail Server) Online Oyun Sunucusu (Game Server) Proxy Sunucusu (Proxy Server) VPN Sunucusu (VPN Server) VPS/VDS Sanal Sunucu (VPS/VDS Server) Dedicated Sunucu (Dedicated Server) Bulut Sunucu (Cloud Server) olarak sınıflandırılmaktadır. Sunucu (Server) Çeşitleri CentOS, Linux, Windows, Ubuntu, Debian, WMware ESXi vb. seçeneklerle sunulmaktadır.

Sunucu Fiyatları

Sunucu (Server) Fiyatları, kiralanmak istenen sunucu'nun teknik, donanımsal ve yazılımsal özelliklerine göre belirlenmektedir. Sunucu'lar kullanılacak hizmete, ziyaretçi sayısı, yazılımın ihtiyaç duyduğu sistem gereksinimleri gibi özellikler göz önünde bulundurularak özel olarak yapılandırılabilir ve fiyat belirlenebilmektedir.

Sunucu Paketleri

Sunucu (Server) Paketleri, İnternet Servis Sağlayıcı (ISS) firmalarca disk alanı, ram, internet hızı, yazılım çeşidi, işletim sistemi, kontrol paneli ve benzeri özellikler göz önünde bulundurularak oluşturulmaktadır. Sunucu çeşitleri VPS/VDS, Sanal Sunucu, Fiziksel Sunucu, Cloud Sunucu olarak hazırlanmaktadır. Genel olarak belirli işletim sistemlerinin kullanıldığı sunucu'lar, müşteri taleplerine göre özel olarak yapılandırılabilmektedir. İnternet üzerinde yayımlamanız gereken bir projeniz var ise, kaliteli ve güvenilir bir firmayla çalışmak istiyorsanız Kiralık Sunucu içersinden uygun olanı belirleyerek anında sipariş verebilirsiniz. Sunucu Paketlerimiz arasında ihtiyacınız olan özelliklerde sunucu paketimiz bulunmuyorsa bizimle iletişime geçerek talebinizi iletebilirsiniz.

Top