X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Multi Domain SSL

AnasayfaSSL SertifikalarıMulti Domain SSL

Multi Domain SSL

Multi Domain SSL Sertifikalarıyla Bütün Sitelerinizde Tam Kapsamlı Üstün Koruma Sağlayabilirsiniz!

En Düşük Fiyat Garantisi!

Web siteleriniz için ihtiyacınız olan SSL Sertifikası hizmeti seçeneklerini en düşük fiyatlara sunuyoruz.

En Kısa Sürede Kurulum!

SSL Sertifikası kurulumunuzu uzman personelimiz en kısa sürede gerçekleştiriyor ve siteleriniz korunmaya başlıyor.

% 100 Müşteri Memnuniyeti

SSL Sertifikası hizmetinde Müşteri Memnuniyeti ilkemizden ödün vermedik, vermiyoruz!

Sorunsuz ve Güvenli!

SSL Sertifikası hizmetimizde kullanmış olduğumuz ürünlerimiz Dünya genelinde kullanılan SSL Sertifikaları arasındadır.


Sıkça Sorulan Sorular

SSL Sertifikası Nedir ?

SSL Güvenlik Sertifikası internet üzerinde yer alan web site adreslerinin doğruluklarını kontrol eden bir üründür. Açılımı (Secure Sockets Layer) olan SSL Sertifikaları web sitesi ve kullanıcı arasındaki veri iletişimini şifreli bir kanal üzerinden gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. SSL Sertifikaları web sitelerinde bulunan SANAL POS ya da formları 128/256 bit olarak şifreleyerek sunucuya ulaştırır. SSL Sertifikaları sadece web sitesi ve kullanıcı arasındaki güvenliği sağlarken, web sitesinin oluşturulması esnasında kullanılan kod ve benzeri materyallerin güvenliğini sağlayamaz. SSL Sertifikları Google, Yaani, Yandex, Bing vb. arama motorlarının son yıllarda en fazla önem verdiği özellikler arasında yer almaktadır. SSL Sertifikaları web siteleri için uygulanan SEO çalışmalarında da etkili olduğu bilinmektedir.

SSL Sertifikası Çeşitleri

SSL Sertifikası çaşitleri, Hızlı Kurulum (DV), Kurumsal (EV), Şirket (OV) ve WILDCARD olarak sınıflandırılır. Standart Hızlı Kurulum (DV) SSL Sertifikası standart web sitelerinde, Kurumsal (EV) Yeşil Adres Çubuğu (Green Bar) SSL Sertifikası Kurumsal Firmalarda, Şirket (OV) SSL Sertifikası Belge Doğrulamalı, WILDCARD SSL Sertifikası ise subdomain özelliği kullanan web sitelerinde kullanılmaktadır.

SSL Sertifikası Fiyatları

SSL Sertifikası Fiyatları bu hizmeti sunan İnternet Servis Sağlayıcı firmalar tarafından belirli kar oranlarıyla satılan hizmet olmakla birlikte, web sitelerininde kullanılması gereken SSL Hizmeti çeşidi özelliklerine göre belirlenmektedir.

SSL Sertifikası Nasıl Alınır ?

SSL Sertifikası ihtiyaçlarınıza uygun fiyatlara Profesyonel çözümler sunan firmamız BurHOST, web siteleriniz için gerekli olan SSL Güvenlik Sertifikası çeşidini web sitenizi kontrol ederek belirlemektedir. Web siteniz için SSL Sertifikası satın almak istiyorsanız SSL Sertifikası Paketleri arasından ihtiyacınız olan seçeneği belirleyerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Powered by WISECP
Top