X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Hazır Site

AnasayfaWeb TasarımHazır Site

Hazır Site

Hazır Site

Tek Sefer

$184.42

SEPETE EKLE

Size Özel Tasarımlar!

Web sitelerinizi size özel olarak tasarlıyoruz.

Mobil Uyumlu Tasarım!

Web sitelerinizi, Laptop, Tablet, Cep Telefonu ve diğer mobil cihazlara uyumlu olan Responsive (Mobil Uyumlu) olarak tasarlıyoruz.

Kolay Yönetim Paneli!

Web sitelerinizi sizin yönetebileceğiniz şekilde tasarlıyoruz.

Sürekli Destek!

Web sitelerinizin tasarım aşaması sonrasında bilgi sahibi olmadığınız konularda sürekli olarak destek sunuyoruz.


Sıkça Sorulan Sorular

Web Tasarım Nedir ?

Web Tasarım, internet üzerinde yayınlanan web sitelerinin kodlama ve grafik bilgisi ile birleştirilerek tasarlanması hizmetidir. Her web sitesi özel olarak Webmaster olarak bilinen ve bu konuda eğitim almış ya da kendini geliştirmiş kişiler tarafından kodlanmakta yani tasarlanmaktadır. Web Tasarım Hizmeti hazırlanacak olan web sitesini talep eden kişi/kurum/firma/işletme yetkililerinin istek ve taleplerine, içersinde bulunacak makale, görsel, video vb. materyal ya da temsil edeceği kişi/firma/kurum/ürün/ürünlere göre değişiklik göstermektedir. Web Tasarımı başlığını bir kaç kategoride ele almak gerekirse bunlar; Blog, Firma, Kurumsal, E-Ticaret- Oyun, Video olarak düşünülebilir. Kısacası Web Tasarım internette ziyaret ettiğimiz tüm web sitelerinin tasarlanması aşamasıdır. Profesyonel kişiler tarafından hazırlanan web siteleri hem kullanıcılara kolay kullanım imkanı sağlaması hem de sitenin daha fazla ziyaretçiye ulaşması açısından oldukça önemlidir. Web Tasarım hizmeti almadan önce kişi ya da firmanın bu konudaki tecrübesinden emin olmalı ve referanslarını incelemenizi öneririz.

Responsive Web Tasarım Nedir ?

Responsive Web Tasarım, Türkçe anlamı (Mobil Uyumlu) olan ve buna uygun olarak hazırlanan web siteleri özelliklerindendir. Responsive Web Tasarımı, teknoloji ve Cep Telefonu, Tablet, Notebook, iPad gibi mobil cihazlar yardımıyla ziyaret edilen web sitelerinin kullanılan cihaza göre şekillenmesine olanak sağlamaktadır. Mobil Uyumlu Web Tasarım hizmeti internet kullanımının artmasıyla birlikte merak ettiğimiz herşey için ilk başvurduğumuz arama motorları tarafından da oldukça önemlidir. Web sitelerinizin; Google, Yaani, Yandex, Bing ve diğer arama motorlarında görünür olması ve daha fazla ziyaretçiye ulaşabilmesi için gerekli olan SEO Çalışmaları öncesinde ilk unsur olan ve oldukça büyük etkiye sahip olan Responsive Özelliği günümüzde hemen hemen her web sitesinde bulunmaktadır. Responsive Uyumlu olmayan web siteleri arama motorlarında daha düşük değer görmekte bunun yanı sıra sitelere giren ziyaretçiler üyelik işlemleri ve içeriklere erişmekte zorluklarla karşılaşmaktadır. Eğer bir web sitesi yaptırmayı düşünüyorsanız Responsive (Mobil Uyumlu) olarak yaptırmanızın sizi rakiplerinize göre daha ileriye taşıyacağını unutmamalısınız.

Web Tasarımı Nasıl Yapılır ?

Web Tasarımı, bu konuda eğitim almış kişiler tarafından PHP, ASP, HTML vb. kodlama türleri yardımıyla, ya da bu işlemler için özel olarak hazırlanan programlar yardımıyla yapılabilmektedir. İnternetin ülkemize geldiği ilk yıllarda her web sitesi ayrı ayrı kodlanırken günümüzde sade özel projeler özel olarak tasarlanmaktadır. Bunun sebebi genellikle özel kodlama ile hazırlanan web sitesi hazırlıklarının uzun sürmesi olarak bilinmektedir. Gelişen teknoloji ile birlikte hazır web siteleri ve ücretsiz içerik yönetim sistemleri tercih edilmekte ve popüler olarak kullanılmaktadır. Hazır içerik sistemleri arasında en popüler olan WordPress olarak bilinmektedir. WordPress içerik yönetim sistemi Dünya genelinde milyarlarca web sitesinde kullanılmaktadır. Hazır sistemler her ne kadar sağlıklı olsada özel olarak tasarlanmış bir web siteni kadar esnek ve kullanım kolaylığına sahip olamazlar. Özel olarak tasarlanan web sitelerinde kolayca değişiklikler yapabilirken, hazır sistemlerde bu konuda kısıtlamalarla karşılaşabilmektesiniz. Fakat özel web tasarım hizmetinde de en düşündürücü detay maliyettir. Çünkü sitenin hazırlanması için herşey özel olarak hazırlanacak ve bu da fiyata doğrudan etki edecektir. Web sitesi açmak gibi bir düşünceye sahipseniz yapmanız gereken profesyonel bir firma ile görüşüp projeniz hakkında bilgi vermeniz ve fikir almanız sizin için en doğru karar olacaktır.

Powered by WISECP
Top