X
X

Bulut (CLOUD) Sunucular

AnasayfaKiralık Sunucu PaketleriBulut (CLOUD) Sunucular

Bulut (CLOUD) Sunucular

Kiralık Bulut (CLOUD) Sunucu Paketlerimizle Hızınıza Kimse Yetişimesin! Verileriniz Daima Güvende Olsun!

Bulut (CLOUD) Sunucular
Model İşlemci Ram Disk Trafik Lokasyon Fiyat
CLOUD TR 1 1 vCpu Intel Xeon E5 2.6GHz 2 GB ECC 20 GB SSD 100 Mbit/s Port / 1000 GB Türkiye

134,99 ₺ (Aylık)

SATIN AL
CLOUD TR 2 2 vCpu Intel Xeon E5 2.6GHz 4 GB ECC 40 GB SSD 100 Mbit/s Port / 2000 GB Türkiye

203,99 ₺ (Aylık)

SATIN AL
CLOUD TR 3 4 vCpu Intel Xeon E5 2.6GHz 6 GB ECC 60 GB SSD 100 Mbit/s Port / 3000 GB Türkiye

339,99 ₺ (Aylık)

SATIN AL
CLOUD TR 4 8 vCpu Intel Xeon E5 2.6GHz 8 GB ECC 80 GB SSD 100 Mbit/s Port / 4000 GB Türkiye

479,99 ₺ (Aylık)

SATIN AL

Sitelerinizi Ücretsiz Taşıyoruz!

cPanel'den > cPanel'e tüm sunucu ve hosting siparişlerinizde web sitelerinizi en kısa sürede ücretsiz olarak, veri kaybı yaşamadan sorunsuz şekilde taşıyoruz.

Uzman Olmanız Gerekmez!

VPS/VDS, Sanal, Fiziksel ve Cloud ( Bulut) Sunucu yönetimi ve güvenliği için uzman olmanız gerekmiyor. Alanında tecrübeli ve uzman ekibimiz sayesinde sunucularınız emin ellerdedir.

Full Performans ve Tam Donanım

VPS/VDS, Sanal, Fiziksel ve Cloud ( Bulut) gibi tüm sunucularımız modern trendlere uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik donanım ve yazılımlarla sürekli olarak güncel tutulmakta ve sizlere sunulmaktadır.

Sorunsuz ve Güvenli!

Sunucularımızda, bilinen tüm optimizasyon ve güvenlik tedbirleri uygulanmakta olup, herhangi bir olumsuz durum yaşanmaması için gerekli tedbirler alınmaktadır. Üstelik Linux/Windows seçeneğiyle!


Sıkça Sorulan Sorular

Sunucu Nedir, Ne İşe Yarar ?

Sunucu (Server), internet üzerinde bulunan web sitesi, mobil uygulama, yazılım, program, online oyun, makale, resim, video vb. materyallerin barındırıldığı, 7/24 ulaşılabilir olacak şekilde dizayn edilmiş ve yüksek özelliklere sahip bilgisayarlardır. Sunucu'lar hızlı internet bağlantısına sahip, yüksek güvenlikli, özel soğutma sistemi ve elektrik kesintilerine karşı jeneratör ile desteklenen Veri Merkezi alanlarında bulunmaktadır. Sunucu'lar özellikle web sitelerini oluşturan içeriklerin depolandığı ve kullanıcıların sürekli olarak ulaşabildikleri Web Sunucu'ları olarak daha yaygın kullanılmaktadır.

Sunucu Nasıl Çalışır ?

Sunucu (Server) standart bir bilgisayarla kıyaslandığında daha fazla özelliğe, daha hızlı internet bağlantısına, yüksek disk alanına, ram, cpu özelliğine sahiptirler. Sunucu'lar web sitelerinin içeriklerine sürekli olarak hızlı ve kesintisiz olarak erişilmesine, bunu sağlarken de, binlerce hatta milyonlarca kullanıcıya aynı anda sunabilmektedirler. İnternet kullanıcılarının sunucu'larda barındırılan web sitelerine, mobil uygulamalara, online oyunlara, programlara vb. içeriklere erişebilmesi için her sunucu'nun kendine ait 93.89.17.225 benzei bir IP adresine sahip olması gerekmektedir.

Sunucu Çeşitleri

Sunucu (Server) Çeşitleri, Dosya (File Server) Veritabanı (Database Server) Web Sunucusu (Web Server) DNS Sunucusu (DNS Server) Uygulama Sunucusu E-Posta Sunucusu (Mail Server) Online Oyun Sunucusu (Game Server) Proxy Sunucusu (Proxy Server) VPN Sunucusu (VPN Server) VPS/VDS Sanal Sunucu (VPS/VDS Server) Dedicated Sunucu (Dedicated Server) Bulut Sunucu (Cloud Server) olarak sınıflandırılmaktadır. Sunucu (Server) Çeşitleri CentOS, Linux, Windows, Ubuntu, Debian, WMware ESXi vb. seçeneklerle sunulmaktadır.

Sunucu Fiyatları

Sunucu (Server) Fiyatları, kiralanmak istenen sunucu'nun teknik, donanımsal ve yazılımsal özelliklerine göre belirlenmektedir. Sunucu'lar kullanılacak hizmete, ziyaretçi sayısı, yazılımın ihtiyaç duyduğu sistem gereksinimleri gibi özellikler göz önünde bulundurularak özel olarak yapılandırılabilir ve fiyat belirlenebilmektedir.

Sunucu Paketleri

Sunucu (Server) Paketleri, İnternet Servis Sağlayıcı (ISS) firmalarca disk alanı, ram, internet hızı, yazılım çeşidi, işletim sistemi, kontrol paneli ve benzeri özellikler göz önünde bulundurularak oluşturulmaktadır. Sunucu çeşitleri VPS/VDS, Sanal Sunucu, Fiziksel Sunucu, Cloud Sunucu olarak hazırlanmaktadır. Genel olarak belirli işletim sistemlerinin kullanıldığı sunucu'lar, müşteri taleplerine göre özel olarak yapılandırılabilmektedir. İnternet üzerinde yayımlamanız gereken bir projeniz var ise, kaliteli ve güvenilir bir firmayla çalışmak istiyorsanız Kiralık Sunucu Paketleri içersinden uygun olanı belirleyerek anında sipariş verebilirsiniz. Sunucu Paketlerimiz arasında ihtiyacınız olan özelliklerde sunucu paketimiz bulunmuyorsa bizimle iletişime geçerek talebinizi iletebilirsiniz.

Top