X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Bulut (CLOUD) Sunucu

AnasayfaKiralık SunucularBulut (CLOUD) Sunucu

Bulut (CLOUD) Sunucu

Kiralık Bulut (CLOUD) Sunucu Paketlerimizle Hızınıza Kimse Yetişimesin! Verileriniz Daima Güvende Olsun!

Model İşlemci Ram Disk Trafik Lokasyon Fiyat
CLOUD TR 1 1 vCpu Intel Xeon E5 2.6GHz 2 GB ECC 20 GB SSD 100 Mbit/s Port / 1000 GB Türkiye

$5.84 (Aylık)

SATIN AL
CLOUD TR 2 2 vCpu Intel Xeon E5 2.6GHz 4 GB ECC 40 GB SSD 100 Mbit/s Port / 2000 GB Türkiye

$9.03 (Aylık)

SATIN AL
CLOUD TR 3 4 vCpu Intel Xeon E5 2.6GHz 6 GB ECC 60 GB SSD 100 Mbit/s Port / 3000 GB Türkiye

$14.34 (Aylık)

SATIN AL
CLOUD TR 4 8 vCpu Intel Xeon E5 2.6GHz 8 GB ECC 80 GB SSD 100 Mbit/s Port / 4000 GB Türkiye

$20.18 (Aylık)

SATIN AL

Sitelerinizi Biz Taşıyoruz!

Cloud Sunucu Kiralama hizmeti aldığınızda cPanel'den > cPanel'e tüm web sitelerinizi en kısa sürede ücretsiz olarak, veri kaybı yaşamadan sorunsuz şekilde taşıyoruz.

Bilgi Sahibi Değilmisiniz!

Cloud Sunucu yönetimi konusunda bilgi sahibi değilseniz sunucularınızın tüm işlemleri tecrübeli personelimiz tarafından belirli periyodlarla gerçekleştirilmektedir.

Hız ve Performans

Bulut Sunucu hizmetimi sunduğumuz tüm Server cihazlarımız yüksek teknolojiye sahip olmakla birlikte, en üstün performansı sağlayacak şekilde yapılandırılmaktadır.

Sorunsuz ve Güvenli!

Linux/Windows seçeneğine sahip Cloud Sunucu Kiralama hizmetimizde günümüz teknolojisi ile en güvenilir Antivirüs ve Koruma yazılımları kullanılmaktadır.


Sıkça Sorulan Sorular

Cloud, (Bulut) Sunucu Nedir ?

Bulut Sunucu ya da Cloud Sunucu olarak adlandırılan sunucular Bulut Bilişim ortamında hazırlanan sanal sunuculara verilen isimdir. Fiziksel sunucu havuzundan Sanallaştırma Teknolojisi ile elde edilen Bulut Sunucu ürünlerinde Ram ve İşlemci gibi gereksinimler bu havuzdan sağlanmakta, anlık olarak değişiklikler yapılabilmektedir. Verilere ulaşmak için zaman ve mekan bağımlılığı olmayan ve heryerden ulaşılmasına olanak sağlayan Cloud Sunucu çeşitleri sayesinde veriler Aktif ya da Pasif edilebilmektedir. Standart sunuculardan daha fazla performans elde edilebilen Cloud Sunucu hizmetinde arızalardan etkilenmemek ve sistem kaynaklarını değiştirebilir, internet bulunan her yerden erişebilmenize imkan sağlamaktadır. Verilerinize her yerden ve kesintisiz olarak ulaşabilmek için Bulut Sunucu hizmetini tercih edebilirsiniz.

Bulut Sunucu Çeşitleri

Cloud Sunucu Çeşitleri bu hizmeti sunan BurHOST gibi firmalar tarafından çeşitli seçenekler ile sunulmaktadır. Web Sitesi, E-Ticaret Sitesi, Mobil Uygulama, Oyun ve benzeri projelerde oluşan ihtiyaçlara göre Standart olarak hazırlanan Cloud Sunucu Çeşitleri barındırılacak proje ya da müşteri isteklerine göre de özel olarak oluşturulabilmektedir. Bulut Sunucu Çeşitleri kullanım sırasında oluşan ziyaretçi sayısı, dosya boyutu ve benzeri detaylar göz önünde bulundurularak anlık olarak değiştirilebilmektedir.

Cloud Sunucu Fiyatları

Bulut Sunucu Fiyatları sunucu üzerinde bulunan donanımlara göre değişiklik göstermektedir. İşlemci, RAM, Yazılım, Kontrol Paneli, Yedekleme gibi talepler doğrultusunda belirlenen Bulut Sunucu Fiyatları için firmamızla iletişime geçerek Fiyat Teklifi alabilirsiniz.

Bulut Sunucu Paketleri

Cloud Sunucu Paketleri firmamız tarafından belirli özelliklerde hazırlanmaktadır. Mevcut ürünlerimiz arasında yer alan Bulut Sunucu Paketleri projelerinize uygun değilse ya da farklı talepleriniz varsa sunucu hizmetinizi güvenlik esasları öncelikli olarak mümkün olan en kısa sürede dilediğiniz şekilde yapılandırabilmekteyiz.

Powered by WISECP
Top