X
X

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

BurHOST İnternet Hizmetleri

Amacımız

Internet & Bilişim Çözümleri Üretmek

Sloganımız

Online Çözüm Ortağınız

Misyonumuz

Müşterilerimize, etkin ve verimli şekilde kullanabilecekleri ürün ve hizmetlerimizi kaliteli olarak sunmak. Müşterilerimize sunmuş olduğumuz tüm hizmetleri kesintisiz, hızlı ve güvenilir olarak sunmak ve eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Vizyonumuz

Sunmuş olduğumuz hizmetler doğrultusunda hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddaalı bir konumda yer almakla birlikte, firmamızın pazar payını en üst seviyeye çıkartarak sektörde ilk tercih edilen firma olmak.

BurHOST; 2009 yılında Bursa'da İnternet Teknolojileri, Bilişim ve Yazılım Hizmetleri alanında hizmet hayatına başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana geçen süre zarfında gerek teknolojik altyapısını gerekse çalışma arkadaşlarımızın gelişimi konusunda eğitim programları düzenleyen firmamız, Domain Tescil (Alan Adı Kayıt), SSL Sertifikası, Web Hosting, Linux Hosting, Windows Hosting, Reseller (Bayi) Hosting, Wordpress Hosting, SEO Hosting, Radyo Hosting, E-Mail Hosting, VPS/VDS, Sanal Sunucu, Cloud (Bulut Sunucu), Kiralık Sunucu, Fiziksel Sunucu Kiralama, SEO Hizmeti, Tanıtım Yazısı, Backlink Paketleri, Toplu SMS, Yazılım, Web Tasarım konularında hizmet vermektedir.

BurHOST, sunmuş olduğu hizmetlerde daima, kalite ve müşteri memnuniyetini gözetmektedir. Fiyat politikasında sektör genelindeki fiyatları baz alarak hareket eden firmamız, ürün fiyatlandırmalarında hem sizi hem de firma sürdürebilirliğini göz önünde bulundurmaktadır. Müşterilerimize sunmuş olduğumuz tüm hizmetlerde daima en ekonomik fiyatları yansıtarak sektörde tercih edilebilirliğimizi her geçen gün arttırmaktayız.


Top