X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

BurHOST İnternet Hizmetleri

Amacımız

Internet & Bilişim Çözümleri Üretmek

Sloganımız

Online Çözüm Ortağınız

Misyonumuz

Müşterilerimize, etkin ve verimli şekilde kullanabilecekleri ürün ve hizmetlerimizi kaliteli olarak sunmak. Müşterilerimize sunmuş olduğumuz tüm hizmetleri kesintisiz, hızlı ve güvenilir olarak sunmak ve eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Vizyonumuz

Sunmuş olduğumuz hizmetler doğrultusunda hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddaalı bir konumda yer almakla birlikte, firmamızın pazar payını en üst seviyeye çıkartarak sektörde ilk tercih edilen firma olmak.

BurHOST; 2009 yılında Bursa'da İnternet Teknolojileri, Bilişim ve Yazılım Hizmetleri alanında hizmet hayatına başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana geçen süre zarfında gerek teknolojik altyapısını gerekse çalışma arkadaşlarımızın gelişimi konusunda eğitim programları düzenleyen firmamız, Domain Tescil (Alan Adı Kayıt), SSL Sertifikası, Hosting, Web Hosting, Linux Hosting, Windows Hosting, Reseller (Bayi) Hosting, Wordpress Hosting, SEO Hosting, Radyo Hosting, E-Mail Hosting, VPS/VDS, Sanal Sunucu, Cloud (Bulut Sunucu), Kiralık Sunucu, Fiziksel Sunucu Kiralama, SEO Hizmeti, Tanıtım Yazısı, Backlink Paketleri, Toplu SMS, Yazılım, Web Tasarım konularında hizmet vermektedir.

Domain Tescil, SSL Sertifikası, Hosting, Reseller, Kiralık Sunucu, Web Tasarım, Mobil Uygulama, SEO, Toplu SMS hizmetlerini en uygun fiyatlarla sunmaktadır. İhtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üreten firmamız, sektördeki 16 yıllık tecrübesi ve uzman ekibiyle sorunsuz hizmet alabilmeniz için var gücüyle çalışmaktadır. Sunmuş olduğu hizmetlerde Dünya'nın önde gelen servis sağlayıcıları ve Datacenter (Veri Merkezi) çözüm ortaklığı yapan BurHOST, ürünlerinde daima en uygun fiyat politikasını uygulamaktadır.

Sektördeki diğer firmaların fiyat politikalarını da inceleyerek en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti sunmak için elinden geleni yapan firmamız, sunmuş olduğu hizmetlerin tamamında müşteri memnuniyeti ilkesini ve gizliliğini gözetmektedir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek personeline eğitimler vererek bilgi sahibi olmadığınız konularda da size yardımcı olmaktadır.

BurHOST, web siteleriniz ya da projeleriniz için ihtiyacınız olan hizmetleri bir arada bulabileceğiniz, kısa sürede onlin eolarak satın alabileceğiniz ve gerektiğinde anlık düzeneleme ve değişiklikler yapmanıza yardımcı olan kolay yönetilebilir altyapı sistemiyle de göz doldurmaktadır. Bilgi sahibi olmadığınız ya da üstesinden gelemediğiniz sorunlarınızda 7/24 yardım alabileceğiniz Bilgi Bankası ve Teknik Destek ekibiyle de her daim yanınızdadır.

BurHOST İnternet Hizmetleri firmamız, sunmuş olduğu hizmetlerde daima, kalite ve müşteri memnuniyetini gözetmektedir. Fiyat politikasında sektör genelindeki fiyatları baz alarak hareket eden firmamız, ürün fiyatlandırmalarında hem sizi hem de firma sürdürebilirliğini göz önünde bulundurmaktadır. Müşterilerimize sunmuş olduğumuz tüm hizmetlerde daima en ekonomik fiyatları yansıtarak sektörde tercih edilebilirliğimizi her geçen gün arttırmaktadır.


Powered by WISECP
Top