X
X

Bursa Evden Eve Nakliyat

AnasayfaYazılarTanıtım YazılarıBursa Evden Eve Nakliyat

Bursa Evden Eve Nakliyat, Asansörlü Ev Taşımacılığı, Evden Eve Taşımacılık firması SEZER, sigortalı ve garantili hizmet sunmaktadır.

Bursa Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat hizmetini kısaca özetlemek gerekirse, bir evde bulunan eşyaların başka bir adrese/eve taşınması işlemidir. Evden eve nakliyat hizmetinde dikkat edilmesi gereken en önemli husus taşınması sırasında taşınması gerçekleştirilecek eşya, mobilya, beyaz eşya, televizyon, mutfak malzemeleri vb. eşyaların yıpranma, çizilme, kırılma gibi unsurlara maruz kalmadan adresten alınarak diğer adrese sorunsuz olarak ulaştırılmasıdır. Taşınma esnasında tüm eşyalarınız istemsiz olarak meydana gelebilecek olan aksaklıklara karşı tedbir amaçlı kesinlikle sigortalanmalıdır. Bursa Evden Eve Nakliyat firmaları ve şirketleri arasında sektörün öncü ve en tecrübel firmaları arasında yer alan SEZER, Bursa, Merkez, Yıldırım, Osmangazi, Nilüfer, Mudanya, Kestel, Gürsu ve diğer ilçelerde Şehiriçi ve Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat hizmeti sunmaktadır. Bursa En İyi Evden Eve Nakliyat Firması olarak 30 yıla yakın bir süreder hizmet vermekteyiz.

Expertiz

Evden Eve Nakliyat hizmetinin ilk ve en önemli aşaması olan Expertiz Hizmeti, taşınması yapılacak olan eşyalarınızın, binanızın merdiven boşlukları, taşınacak eşyaların miktarı, hizmet esnasında ihtiyaç duyulacak personel sayısı, ambalaj ve paketleme malzemesi gibi unsurların yanı sıra fiyatın belirleneceği aşamadır. Firmamızca ücretsiz olarak sunulan Expertiz hizmetinde gerekli sektör tecrübesine sahip, uzman Expertiz personelimiz adresinize gelerek eşyalarınızın ve ihtiyaç duyulacak diğer unsurları belirleyerek hizmet konusunda sizi detaylı olarak bilgilendirirler. Firmamızla taşınma konusunda anlaştığınız taktirde Expertiz personelimiz sizinle birlikte nakliyat sözleşmesi hazırlayarak gerekli detayları firmamızla paylaşır.

Demontaj/Montaj

Evden Eve Nakliyat öncesinde ilk yapılması gereken işlemlerden olan mobilya, beyaz eşya gibi sökülmesi gereken eşyalarınızın demontaj işlemleri bu konuda bilgi sahibi kişiler tarafından gerçekleştirilmelidir. Mobilya ve beyaz eşyalarınızın demontaj işlemlerinde yapılabilecek hata ve yanlış işlemler eşyalarınızın montaj (kurulum) işlemleri sırasında sorun yaşanmasına ve elektronik cihazlarınızın hasar görmesine hatta garanti dışı kalmasına sebep olacaktır. Firmamızın personeli içersinde görevli mobilya ve beyaz uzmanı çalışma arkadaşlarımız mobilya, beyaz eşya ve diğer eşyalarınızın demontaj işlemlerini sorunsuz olarak gerçekleştirmektedir. Firmamız tarafından gerçekleştirilen Demontaj/Montaj işlemleri anlaştığınız fiyat içersindedir. Bu işlemler için ayrıca bir ücret ödemezsiniz.

Paketleme

Evden Eve Nakliyat işlemleri arasında en önemli unsurlardan olan Eşya Paketleme, taşınması gerçekleştirilecek eşyalarınızın koruyucu ambalaj malzemeleri ile paketlenerek taşımaya uygun hale getirilmesidir. Paketleme işlemi eşyalarınızın taşınması esnasında istemsiz olarak oluşabilecek çarpma, düşme vb. durumlarda ortaya çıkacak olan çizilme, kırılma gibi aksaklıkların yaşanmaması için gerçekleştirilmektedir. Eşya Paketleme işlemlerinde eşyaların zarar görmemesi için özel olarak üretilen koruyucu ambalaj malzemeleri kullanılmaktadır. Bu malzemeler sayesinde eşyalarınız daima güvende olur. Sektörün ihtiyaç duyduğu yenilikleri ve hizmet gereksinimlerini sürekli olaraktakip eden  Bursa Evden Eve Nakliyat hizmeti öncesinde eşyalarınız firmamız bünyesindeki uzman personelimiz tarafından profesyonel olarak ambalajlanarak paketlenerek taşımaya uygun duruma getirilir.

Sigorta

Nakliyat sigortası, sigorta şirketleri tarafından özel olarak hazırlanan ve evden eve nakliyat firmalarınca kullanılan bir sigortalama hizmetidir. Taşınma hizmeti konusunda firmamızla veya başka bir firma ile anlaştığınız taktirde Evden Eve Nakliyat hizmeti almadan önce anlaşma yapacağınız firmanın taşınması gerçekleştirilecek eşyalarınızı sigortaladığından emin olmalısınız. Sigortasız olarak taşıması gerçekleştirilen eşyalarınızda oluşabilecek olan çizilme, kırılma vb. durumlarda herhangi bir talepte bulunamazsınız. Bu sebeple eşyalarınızın sigortalanmış olmasına dikkat etmelisiniz. Evden Eve Nakliyat Sigortası firmamızın anlaşmalı olduğu sigorta firmasına firmamız tarafından yaptırılmaktadır. Bursa SEZER Evden Nakliyat firmamız sigorta işlemleri için sizden ayrıca bir ücret talep etmemekle birlikte, istemsiz olarak oluşabilecek durumlarda size yardımcı olmaktadır.

Bursa Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Bursa Asansörlü Evden Eve Nakliyat, yüksek binalarda ve eşyaların taşınacağı binaların merdiven boşluklarının eşya taşıma işlemlerini olanak sağlamaması durumunda ihtiyaç duyulan bir ev taşıma hizmetidir. Asansörlü evden eve nakliyat ve taşıma hizmetinde taşıması gerçekleştirilecek eşyalarınız ambalaj ve paketleme işlemlerinin ardından bu işlem için özel olarak tasarlanan yük asansörleri yardımıyla binalardan indirilerek nakliye araçlarına yüklenir. Asansörlü evden eve nakliyat hizmetinde kullanılan yük asansörleri en yüksek binalara güvenle kurularak eşyalarınızın hasar görmeden indirilmesini sağlayan makinalardır. Firmamız bünyesinde bulunan ve ihtiyacınız olan yüksekliklere ulaşabilen yük asansörlerimiz sayesinde eşyalarınız hasar görmeden özel nakliye araçlarımızla yeni adresinize ulaştırıyoruz. Bursa Asansörlü Evden Eve Nakliyat hizmeti ihtiyaçlarınıza en uygun fiyatlara kaliteli taşımacılık için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Bursa Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bursa Evden Eve Nakliyat Fiyatları, taşınması gerçekleştirilecek eşyaların miktarı öncelikli olmak üzre belirlenmektedir. Evden eve nakliyat işlemleri öncesinde firmamızdan alacağınız Ücretsiz Expertiz hizmetimiz sayesinde, alacağınız evden eve nakliyat hizmeti için en uygun fiyat size bildirilir. Evden eve nakliyat hizmetinde ucuz olarak alacağınız hizmetlerde eşyalarınız zarar görme ihtimali oldukça yüksektir. Ucuz fiyat politikasıyla hizmet sunan firma/kişi/kişiler eşyalarınızın (mobilya, buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası) gibi demontaj işlemlerini bu konuda bilgi sahibi olmayan personellere yaptırmakla birlikte, eşyalarınızın taşınma işlemi öncesinde yapılması gereken ambalaj ve paketleme işlemlerini özensiz ve kalitesiz malzemeler kullanarak gerçekleştirirler.

Bu ve benzeri işlemler neticesinde ucuz hizmet almak isterken eşyalarınızın zarar görmesi sonucunda tamir, bakım, onarım ve benzeri giderler için yapacağınız harcamalar bütçenizi sarsacaktır. Bursa Evden Eve Nakliyat Fiyatları araştırmasında en uygun fiyatları sunacak olan firmamız, taşınması gerçekleştirilecek eşyalarınızı güvenle teslim edebileceğiniz Bursa Ev Taşıma Şirketleri arasında yer almaktadır. Bursa Evden Eve Nakliyat Fiyatları için firmamızla günün her saatinde iletişim kurabilirsiniz.

Mevcut olan eviniz, ofisiniz, işyeri, fabrika vb. alanlardan taşınmanız ve eşyalarınızı emin ellere teslim ederek kaliteli bir taşınma hizmeti almak ve ödemiş olduğunuz ücretin karşılığını almak istiyorsanız Bursa Evden Eve Nakliyat firması olan SEZER, taşınma işlemlerinizi en iyi şekilde sorunsuz ve sigortalı olarak gerçekleştirecektir. Bursa Evden Eve Nakliyat araştırmasında kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışıyla ilk akla gelen SEZER, daima uzman ve eğitimli personeliyle hizmet sunmaktadır. Bursa'nın En Güvenilir Evden Eve Nakliyat Firması olarak gösterilen SEZER, evden eve nakliyat, asansörlü nakliyat ve taşımacılık konularında profesyonel ekip ve ekipmanlarla işlemleri gerçekleştirmektedir.


Top