X
X

Bilgi Bankası

AnasayfaBilgi BankasıHostingRadyo Hosting AUTO DJ Kurulumu

Radyo Hosting AUTO DJ Kurulumu

Radyo Hosting AUTO DJ Kurulumu yapabilmek için öncelikle siteadresiniz.com:2082 adresi bağlantısı üzerinden WHMSonic kontrol panelinize giriş yapın. Kontrol paneli giriş bilgileriniz satın alma işlemleri sonrasında sistemimiz üzerinden size e-mail olarak bildirilmiş olmalıdır.

WHMSonic kontrol panelinize erişebilmek için gerekli olan şifrenizi hatırlamıyorsanız müşteri panelinizden size son gönderilen e-postalarınızı kontrol edebilirsiniz. WHMSonic kontrol paneli şifreniz konusunda Desteğe ihtiyacınız olursa destek sistemimiz aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

WHMSonic kontrol panelinize giriş yaptıktan sonra Managements menüsü altında bulunan Çalma Listesi Yönetimi sayfasından bir çalma listesi oluşturun. Oluşturduğunuz listenin aktif olabilmesi için FTP alanınıza listenizde yer almasını istediğiniz MP3 dosyalarınızı yüklemeniz ve sonrasında çalma listesinin içerisinden Reload The Playlist butonuna tıklamanız gerekmektedir. MP3 dosyalarınızı dilerseniz kontrol WHMSonic paneli üzerinden dilerseniz bir FTP programıyla yüklebilirsiniz.

Çalma listenizi oluşturduktan sonra, Managements menüsü altında bulunan AutoDJ Oluştur seçeneğine tıklayın ve İsim, URL, Müzik Türü ve MP3 Klasörü gibi ilgili alanları düzenleyerek KUR >> butonuna tıklayın.

Yukarıda vermiş olduğumuz bilgiler doğrultusunda Auto DJ kurulmuştur ve radyonuz aktif hale gelmiştir. Geri Dönmek İçin Tıklayın butonuna tıklayarak AutoDJ anlık durumuna erişim sağlayabilirsiniz.

Aradığınız Bilgiyi Bulamıyor musunuz?

Bilgi bankasını detaylı olarak incelediniz, fakat ihtiyacınız olan bilgiyi bulamıyorsanız,

Bir Destek Talebi Oluşturun.
Faydalı Buldunuz mu?
(21 defa görüntülendi. / 1 kişi faydalı buldu.)

Top