Dns Bilgilerimiz
Linux DNS
ns3.burhost.com
ns4.burhost.com
Windows DNS
ns1.burhost.net
ns2.burhost.net
 
 
Reseller (Bayi Hosting) Nedir ?
Reseller kelime olarak Re-Seller yani tekrar satış anlamına gelir.

Birden fazla sitesi olan, yada hosting satışı yapmak isteyen kullanıcılar web sitelerini tek bir kontrol panelinden, Trafik kontrolünü, alan kontrolünü, şifre değiştirme,yedek alma,hesap açma, hesap askıya alma gibi bir çok özellik mevcuttur.

Reseller Paketleri Linux ve Windows olmak üzere iki çeşittir. Linux Reseller genellikle .php, mySQL veritabanı bağlantısında kullanılmaktadır ve windows'a göre çok daha hızlıdır. Windows Reseller ise .asp, access veritabanı kullanmaktadır. Linux 'e göre Windows daha yavaştır.

Reseller hesabınız ile artık siz müşterilerinize hosting hizmeti vermiş olursunuz ve her bir hosting paketi için ayrı ayrı seçenekler belirleyebilirsiniz. Örneğin x firmasına 100 MB alan verebilirken y firmasına 500 MB alan verebilirsiniz. Tüm ayarlamalar size kalmış. Tabi ki reseller hizmeti alacağınız firmanın size verdiği olanaklar ölçüsünde.

Özel name server oluşturabilme imkanı. Yani dileyen müşterimiz ns1.burhost.com , ns2.burhost.com şeklinde kendine ait namesever oluşturabilir.

Aylık yada yıllık ödeme ile hostinglere verilen gereksiz ücretleri önleme.

Tek panel ile komple yönetim sağlama.

Sınırsız mail,mysql ve hesap açabilme imkanı sağlar.