Size bir telefon kadar yakınız
0 542 322 16 16
Dil Seçin
tr

Bursa Haber Portalı

Anasayfa » Referanslar » Bursa Haber Portalı

Bursa haberleri konusunda internet yayıncılığı yapan Bursa Haber Portalı, site düzenlemesi ve seo çalışması konusunda bizi tercih eden firmalardan. Bursa’da internet haberciliği sektöründe faaliyet gösteren şirket, dünyanın en popüler ve en fazla rekabetin yaşandığı haber kelimesi kategorisinde Bursa Haber kelimesinde Google’da Yükselme ve Arama Motoru Optimizasyonu hizmeti için yaklaşık olarak 3 yıldır hizmet verdiğimiz müşterilerimizdendir.

İnternet Haberciliği; sadece haberlerin yayınlanmasıyla yapılabilecek bir iş olmamakla birlikte beraberinde yaratmış olduğu zorlukların başında, haberlerin düzenlenmesi için haber editörleri, ajans anlaşmaları, kaliteli ve kullanıcılara sorunsuz bir sunum gerçekleştirebilecek yazılım vb.. gibi daha bir çok maddi ve manevi gereksinimi oluşturmaktadır. Maddi anlamda oldukça büyük bir bütçeye sahip olunması gereken İnternet Haberciliği zaman, sabır ve tecrübenin yanı sıra uzman ekip ve ekipmanın gerktiği bir sektördür. Sıralamış olduğumuz gereksinimler tamamladığında en çok ziyaretçiyi çekmek için arama motorlarında bulunabilirlik adına gerçekleştirlmesi gereken işlemlere sıra gelmektedir. Bu oldukça zahmetli ve belirli ve sürekli olarak ödenmesi gereken bütçe ayrımları yapılmasını gereken işlemler zinciridir. Ayrılan bu bütçe site zamanla istenilen sıralamaya geldiğinde size geri dönüşü olacak bir planlama, çalışma ve süreklilik gerektirmektedir.

Bursa Türkiye’nin en büyük illerinden biri olması sebebiyle nerede, ne zaman nasıl bir olayla karşılaşılacağı belli olmayan bir şehirdir. Bu da şehirde yaşanan olay, kaza ve bu gibi şeylerin şehirde yaşayanların kolayca bilgilendirilmesi gereksinimini doğurmaktadır.