Dns Bilgilerimiz
Linux DNS
ns3.burhost.com
ns4.burhost.com
Windows DNS
ns1.burhost.net
ns2.burhost.net
 
 
Google Seo Nasıl Yapılır ?

Neden Google Seo Yaptırmalıyım ?

İngilizce dilinde Search Engine Optimization Türkçede Arama Motoru Optimizasyonu olarak bilinen ve Search Engine Optimization kelimesinin baş harflerinden oluşan Seo nun amacı herhangi bir siteyi veyahutta herhangi bir sayfayı arama motorlarında üst sayfalara çıkmak amacıyla yapılan çalışmalardır. Kaliteli ve ziyaretçisi fazla olan bir site istiyorsanız Seo Search Engin Optimization yani Arama Motoru Optimizasyonu olmassa olmazların başında gelmektedir.

Web sitesi sahiplerinin hemen hemen hepsinin bildiği üzere her gün dahada fazla büyümekte olan internet ve Dünyanın en büyük arama motoru olan Google la iyi geçinirseniz yani Google a özgün, düzgün, doğru şekilde ve güncel olarak bilgi verirseniz Google da size ve sitenize tahmin edemeyeceğiniz kadar fazla değer verecektir. Bu değerler esnasında hem ziyaretçi trafiğiniz artacak, hem kaliteli bir siteniz olacak, hemde eğer kullanıyorsanız Google Adsense reklamlarından iyi kazançlar elde edeceksiniz.Her şeyin olduğu gibi web sitelerinin domain, hosting gibi sürekli ödenmesi gereken maddi giderleri vardır. Bu giderleri karşılamak için Google Adsense reklam gelirlerinden yada özel reklam alabiliyorsanız bu gelirlerden faydalanabilirsiniz. Google Adsense reklamlarından iyi gelirler elde etmek yada özel reklam gelirleri kazanmak için Google Arama Motoruyla iyi geçinmeli ve sade şık özgün yazıların konuların ve güncel olan bir siteye sahip olmanız gerekmektedir. Bu maddelerden sonra Seo çalışmaları devreye girmelidir. Seo çalışmaları için bilginiz varsa kendiniz bir şeyler yapabilir, yada profesyonel Seo şirketlerinden destek alabilirsiniz.

Google sitenizin sade, güncel, özgün ve kolay ulaşılabilir anlaşılabilir olduğunu anladığında zaten işiniz kolaylaşacaktır. Bundan sonra sitenize eklemiş olduğunuz makalelerinizin ve paylaşımlarınızın sosyal paylaşım sitelerinde paylaşılmasını takip edilmesini ve bu siteler üzerinden sitenizin popüleritesini arttırmaya devam etmeniz gerekmektedir. Bunları uygularken sitenizin kullanıcılara doğru, temiz, kolay ulaşılabilir ve anlaşılabilir bir site olması konusunda çok dikkatli olmanız gerekiyor.

Sizinde bir web internet siteniz varsa ve google'da üst sıralarda görünmesini istiyorsanız. Bize ulaşın sitenizin içeriğine ve işinize uygun kritelere göre google seo çalışmanızı belirleyelim.